Bülent Serttaş’ın klibi yayından kaldırıldı

Bülent Serttaş’ın, ‘Akdeniz’ şarkısının klibi, ‘erotik içerik’ olduğu iddiasıyla gelen şikayetler yüzünden YouTube’dan kaldırıldı. Klibi yeniden yükleten Serttaş, İbo Show'da oryantal Didem dans ederken kafasını başka yöne çevirmesi nedeniyle tepki toplamıştı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 24 Temmuz 2021 12:03
Bülent Serttaş’ın klibi yayından kaldırıldı

Bülent Serttaş’ın, bir ay önce çıkardığı ‘Akdeniz’ parçasınının klibi YouTube’dan kaldırıldı. Platform, klipte ‘erotik içerikler’ olduğu iddiasıyla gelen şikayetler yüzünden 380 binden fazla izlenen video’yu yayından kaldırdı.

Serttaş, başvuru sonrasında ‘erotik içerik’ olmadığı tespit edilen videosunu yeniden yükletti. SnobMagazin'e konuşan Serttaş, "Yapan vatan hainidir. Ülkemin tanıtımı için birçok şey gerçekleştirdim ve devam ediyorum. Şikayet edenlerin sektörden birilerinin olduğunu düşünüyorum” dedi.

hh.jpg

Didem dans ederken kafasını çevirmişti 

Serttaş, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu İbo Show'da oryantal Didem'in sergilediği performansı izlemeyi reddederek kafasını başka yöne çevirmesi ile tepki toplamıştı. Serttaş'ın daha sonra yayınladığı 'Akdeniz' şarkısının klibindeki çıplaklık ise tartışma yaratmış, 'reklam yapıyor' eleştirileri yapılmıştı.