Brezilyalı Kahin Athos Salome'den 2024 Kehanetleri

Brezilyalı Kahin Athos Salome'den 2024 Kehanetleri
Dehşet verici olaylar yaşanacak diyen Brezilyalı Kahin "Bu tür şeylerin yaşanmasını önlemek için zamanımız var" dedi.

Athos Salome geçmişte yaptığı tahminlerle dünya genelinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Salome'nin birçok kişi tarafından kabul edilen tahminleri arasında koronavirüs pandemisi, Kraliçe Elizabeth'in ölümü ve Ukrayna-Rusya savaşı gibi olaylar yer alıyor. Gelecek için çeşitli kehanetlerde bulunan Athos Salome yeni kehanetleriyle duyanları şoke etti. Athos Salome'nin yeni kehanetleri sosyal medyada kullanıcılar arasında büyük bir tartışma konusu haline geldi.

Koronavirüs pandemisi, Kraliçe Elizabeth’in ölümü ile Ukrayna - Rusya Savaşı’nı tahmin eden ve ‘Yaşayan Nostradamus’ olarak tanıtan Athos Salomé, 2023 yılı için kehanetlerini açıkladı. Ünlü isim, 2023 yılında Deccal'in geleceğini söyledi.

athos-salome2.jpg

Yaşayan Nostradamus olarak bilinen Brezilyalı kahin Athos Salome'nin 2024 yılı kehanetleri yeniden gündem oldu. Daha önce Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline kadar yaşanan tüm olayları bildiği öne sürülen ünlü kahin, 2024 yılını işaret edip gerçekleşmesi muhtemel olan dehşet verici olayları sıraladı.

Athos Salome, Brezilya'nın Nostradamus'u olarak tanınıyor. Son dönemde tutturduğu kehanetleri ile gündemden düşmeyen ünlü kahin, bir süre önce dile getirdiği tahminler ile yeniden gündem oldu.

Yeni tip koronavirüs salgını, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali ve Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü gibi 21'inci yüzyıla damga vuran olayları bilen 36 yaşındaki kahin; ABD'nin 2024 ya da 2026 yılında bir saldırıyla sarsılacağını ve işgal tehlikesi altına gireceğini iddia etti.

2012'de 2020 yılında patlak verecek Covid pandemisini, 44 gün önce ise Rusya'nın Ukrayna işgalini öngördüğünü iddia eden Athos Salomé, insan gücünün robotlarla yer değiştireceği yolundaki tahmininin de Elon Musk'ın insansı robotu Optimus'la gerçek olacağını düşünüyor.

"AMACIM KORKU VE PANİK YARATMAK DEĞİL" DEDİ AMA...

Daha önce İngiliz tabloid gazete Daily Star'a konuşan Salome sosyal medyada yeniden gündem oldu. "Bir çift büyük lider ABD'yi cehenneme çevirmek için birleşecek.

Daha önce yaşadığımız 11 Eylül saldırılarından bile daha yıkıcı olacak" diyen Brezilyalı kahin, "Amacım korku ve panik yaratmak değil" ifadelerini kullandı.

Salome açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Bu tür şeylerin yaşanmasını önlemek için zamanımız var" dedi. Salome sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kendimi bir falcı olarak görmüyorum.

Tahminler halkı umutsuzluğa sürüklemeden bir uyarı olarak yapılmıştır. Bu umutsuzluk için bir neden değil, daha çok tahminlerin büyük liderlere ulaşması ve en kötüsünü önlemek için bir şeyler yapılmasını umut ediyorum. İnsanlar zarar görmeden önce bombayı etkisiz hale getirmeleri gerekiyor."

Etiketler :