Bomba iddia! Zeynep Bastık evleniyor mu? Düğün yeri ve tarihi...

Bomba iddia! Zeynep Bastık evleniyor mu? Düğün yeri ve tarihi...
Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı hakkında bu defa bomba bir iddia gündeme geldi. Bastık'ın sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile evleneceği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zeynep Bastık özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı hakkında bu defa bomba bir iddia gündeme geldi. Bastık'ın sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile evleneceği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

640xauto-4.webp

Zeynep Bastık ile ilgili kulislerde bomba bir iddia konuşulmaya başlandı. İddiaya göre, son zamanların sevilen şarkıcısı Zeynep Bastık, bu cuma günü sürpriz bir düğünle ikinci kez gelin olacak.

İddiaya göre; düğünü ünlü şarkıcının sevgilisi işletmeci Ali Can Ayyıldız'ın büyük bir gizlilik içinde organize ettiği söyleniyor.

640xauto-3.webp

Sabah'ın haberine göre, düğünün mekanı ise Şişli'de bir düğün salonu. Ayyıldız, Zeynep Bastık ile evlenmek için bir Roman düğünü organize etmiş.

alican-ayyildiz.png

Etiketler :