Bir Kasabın Anlattıkları Ağızları Açık Bıraktı! Bu Kemiği Parçalamadan Atamıyorlar: Nedeni İse Büyü

Sosyal medyada bir kasabın anlattıkları gündem oldu. Kasap, insanların büyü yapmak için sürekli 'kürek kemiği' istediğini, bunun için para teklif ettiklerini söyledi. Ancak kasap kürek kemiğini satmadığını ve büyü yapılmasın diye parçalayarak çöpe attıklarını belirtti.

Sosyal medyada pek çok kişinin karşısına 'kürek kemiği kırma' videosu denk geliyor. Bu videoları izleyip keyif alan da var sebebini öğrenmek için kasaplara mesaj atan da...

Sosyal medyada bir kasap mesaj kutusunun bu soruyla dolması üzerine bir video yayınlandı. Videoda kürek kemiklerini kırmalarının sebebini 'büyü' olarak açıkladı.

3.png

Kasap, videoda şu ifadeleri kullandı:

"Bu videoyu yapıp yapmamakta kararsız kaldım. İnanın mesaj kutum bu soruyla dolu. Bazen haberlerde kolu bacağı kuyruğu kesilmiş kedi, köpek görülür. Bu nasıl canilik diyoruz. Bunu yapmalarındaki amaç maalesef büyü. Kürek kemiklerini büyü yapmak için bizden istiyorlar, para teklif ediyorlar, hatta akşam çöplerimizi karıştırıyorlar. Bizde bu abuk sabuk tiplerin sofralarına meze olmamak için kürek kemiklerini kırıyoruz ki böyle saçma şeylere alet olmayalım."

2-001.png

1.webp

Etiketler :