Bebeğini İzlemek İçin Kamera Taktırdı: Eşini Kendisini Aldatırken Yakaladı

Bebeğini İzlemek İçin Kamera Taktırdı: Eşini Kendisini Aldatırken Yakaladı
ABD'de bir kadın, bebeğinin uyku düzenini takip edebilmek için odasına bir bebek izleme ekranı kurdurttu. Ancak bu kamera, hayatının en şoke edici anını yaşamasına neden oldu.

Modern dünyada birçok çift, evli olmasına rağmen eşine sadık kalmayabiliyor.

Bu durum bazen itiraflar ile ortaya çıkarken, bazı durumlarda ise ihanete doğrudan tanık olunmakta. ABD'de yaşayan bir anne, yıllardır istemesine rağmen çocuk sahibi olamamıştı. Ancak evliliklerinin 10. yılında çocuk sahibi olabilen kadın, yıllardır beklediği mutluluğu uzun süre yaşayamadı.

BEBEĞİNİN ODASINI İZLERKEN ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ

Bebeğinin uyku düzenini kontrol edebilmek ve ağlama seslerini duyabilmek için, bebek kundağının yanına telsiz ve odasına kamera taktırttı. Bu şekilde sorunsuz olarak birkaç ay boyunca bebeğini takip eden genç kadın, hayatının en büyük sürprizini hiç beklemediği bir anda yaşadı.

whatsapp-image-2024-06-27-at-19-17-25.jpeg
Kadının evli olduğu adam, bebeği seveceğini söyleyerek kamera ile izlenen odaya gitti. Aslında çok dar bir açıyı çeken kamera, tesadüf eseri adamın telefon ekranını da çekmekteydi. Genç kadın, kocasının bebeğini sevişini izlemek için monitörü açtığında sıra dışı şeyler fark etti.

İNTİKAM İÇİN VİDEOYU İNTERNETTE PAYLAŞTI

Sadakatinden şüphe duymadığı eşini, whatsapp üzerinden başka sevgilileri ile konuşurken fark eden kadın. Sinirini bu anları sosyal medya hesabından paylaşayarak duyurdu. Yaşadığı sadakatsizliği tüm ailesi ve eşinin dostlarına duyuran kadın, bir an önce boşanma davası açtı.