Başak Dizer 'İstenmeyen Gelin' Mi?

Kıvanç Tatlıtuğ'un ailesinin oğullarının düğününe katılmayacak olması akıllara "Başak Dizer istenmeyen gelin mi" sorusunu getirdi.Kıvanç Tatlıtuğ, dizi setinde tanıştığı kostüm danışmanı Başak Dizer’le 19 Şubat’ta...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Başak Dizer 'İstenmeyen Gelin' Mi?

Kıvanç Tatlıtuğ'un ailesinin oğullarının düğününe katılmayacak olması akıllara "Başak Dizer istenmeyen gelin mi" sorusunu getirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, dizi setinde tanıştığı kostüm danışmanı Başak Dizer’le 19 Şubat’ta Paris Türk Büyükelçiliği’nde evlenecek. Büyükelçi Hakkı Akil’in kıyacağı nikaha çiftin yaklaşık 60 yakınının katılması bekleniyor.

İSTENMEYEN GELİN Mİ?

Tatlıtuğ ailesinin düğüne katılmayacak olması “Başak Dizer istenmeyen gelin mi?” sorusnu akla getirdi. Düğüne katılmayacak olan Nurten – Erdem Tatlıtuğ çifti, oğullarına, “Sen mutluysan biz de mutluyuz. Gelmesek de olur” dedi.

Nurten Tatlıtuğ’un sağlık sorunları olmasının yanında oğlunun evlenmiş boşanmış ve kendisinden yaşı büyük bir kadınla evlenmesi düşüncesine karşı çıktığı; Kıvanç Tatlıtuğ’un ailesinin gelmemesiyle oluşacak tepkiyi yaşamamak için Paris’te izole bir düğün yapmayı tercih ettiği belirtildi. Nurten Tatlıtuğ’un da ilk eşi öldükten sonra Kıvanç Tatlıtuğ’un babası Erdem Bey’le evlenip Adana’ya yerleştiği biliniyor. Başak Dizer, ilk evliliğini şimdilerde oyuncu Selen Soyder’le evli olan Oren Fransez’le yapmıştı.