Aras Bulut İynemli'nin Abisi Orçun İynemli'nin Eşinden Şoke Eden Sözler: "Anlatırsam Toplum İçine Çıkamazlar!"

Aras Bulut İynemli'nin Abisi Orçun İynemli'nin Eşinden Şoke Eden Sözler: "Anlatırsam Toplum İçine Çıkamazlar!"
Aras Bulut İynemli'nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli'nin eşi, şiddet gördüğünü iddia etmişti. Orçun İynemli'nin evinde uyuşturucu imal ettiğini söyleyen Eda İynemli yeni açıklamalarda bulundu. Eda İynemli "Daha fazla konuşursam İynemli ailesi toplum içine çıkamaz" dedi.

Aras Bulut İynemli'nin kendisi gibi oyuncu olan abisi Orçun İynemli tarafında sular durulmuyor. Orçun İynemli hakkında eşi Eda İynemli şiddet gördüğü gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

Eda İynemli, aynı zaman Orçun İynemli'nin evde uyuşturucu madde imal ettiğini ve kullandığını da ileri sürmüştü. Bu iddiaların ardından polis ekipleri evde imal edilen uyuşturucu maddeleri ele geçirmişti.

orcun-iynemli.webp

EDA İYNEMLİ İFADESİNİ GERİ ÇEKMİŞTİ

Tutukluluk istemiyle mahkemeye sevk edilen Orçun İynemli'nin adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verilirken oyuncu hakkında yurtdışı yasağı konuldu.

Eda İynemli, daha sonrasında giderek şikayetini geri çekti ve "Beni darbettiği için sinirliydim. O yüzden 'Uyuşturucu satıyor' dedim" açıklamasında bulunmuştu.

orcun-iynemli1.webp

"İYNEMLİ AİLESİ TOPLUM İÇİNE ÇIKAMAZ"

Sabah gazetesinden Ömer Karahan'ın haberine göre Eda İynemli, şoke eden iddialarda bulundu.

"Şiddet gördüğümü tüm ailesi biliyordu. Daha fazla konuşursam İynemli ailesi toplum içine çıkamaz" diyen Eda İynemli şunları söyledi:

"Ablası olanlara şahittir. Orçun beni tokatladığında yere düştüm, ablası fenalaşmış bunu görünce. Orçun beni yerde tekmelemeye başladı. Acımasızca vuruyordu. Onun bu darbeleri sebebiyle kulak zarım delindi. 1,5 ay duyu kaybı yaşadım. Orçun’un tüm ailesi onun şiddetine göz yumdu. Hepsi sessiz kaldı. Duygularımı kullandı, tedavi olacağına inandım. Darp şikayetimi geri çektim ama sonra yine değişti. Hukuk mücadelemden asla vazgeçmeyeceğim. Hatta daha fazla konuşursam ailece toplum içine çıkamazlar."

orcun-iynemli3.webp