Aracındaki alevlerden yanan Jay Leno, bu sefer de polis aracına çarptı

Aracındaki alevlerden yanan Jay Leno, bu sefer de polis aracına çarptı
Garajındaki aracında alev almasından dolayı ellerinde ve boynunda oluşan üçüncü dereceden yanıkların tedavisi daha bitmeyen komedyen Jay Leno, Kaliforniya'daki konserine giderken polis aracına birden fazla kez çarptı.

72 yaşındaki komedyen ve klasik araba meraklısı Jay Leno, Hermosa Beach'teki bir komedi kulübünün önüne park etmeye çalışırken Tesla'sının sağ arka lastiğiyle bir polis cipinin lastiğine çarptı. Leno daha sonra açıklanamaz bir şekilde geri geri giderek araca ikinci kez polis aracına vurdu.

Eşi Mavis Leno'nun kendileriyle konuşmak için yolcu camını indirmesinin ardından hayranı oldukları yıldızı gören polisler, Leno'ya, "Gidebilirsin, bunu daha sonra çözeriz" dedi.

Leno'nun park etmeyle imtihanı

Leno daha sonra, paparazziler ve hayranlarının gözleri önünde geniş açık alana park etmek yerine, Comedy Magic Club'ın önüne paralel park etmeyi tercih ederek park işini halletmeye çalıştı.

Lion's Share News tarafından yayınlanan videoda, eski "Tonight Show" sunucusunun park yerine girmek için dört kez vites değiştirmesi gerektiği ve bir noktada neredeyse kaldırıma çarpacağı görüldü.

Leno, tüm olumsuzluklara rağmen aracından çıkarken gülümseyerek espriler yaptı. Aracının önünde duran polislere, "Lastiğinizi mi sürtmüşüm?" diye soran Leno, eğilerek aracında herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etti.

Kaynak:halktv.com.tr Dış Haberler Servisi

Etiketler :