Alakurt'tan olay cevap! 'Erkeklik sorunu var' demişti...

Alakurt'tan olay cevap! 'Erkeklik sorunu var' demişti...
Geçtiğimiz aylarda Türk kadınlarına skandal hakaretleriyle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt, kendisine "erkeklik sorunu var" diyerek tepki gösteren Fatih Altaylı'yı yanına davet etti

Önce kadınlara ettiği bitmek bilmeyen hakaretlerle olay olan, ardından yıllar önce oynadığı Sıla dizisinde sette çalışan bir kızı darp ettiği ortaya çıkan Mehmet Akif Alakurt, kendisine tepki gösterenlere de saygısızca cevaplar vermeye devam ediyor. Alakurt, şimdi de Fatih Altaylı'yla verdiği cevap ile gündeme geldi.

Fatih Altaylı'nın yaklaşık 2 hafta önce yazdığı yazısında, "Adam kafayı yemiş. Bu arkadaşın belli ki, çok ciddi bir erkeklik sorunu var. Bu kadar öfkenin arkasında ancak ve ancak çok ciddi bir impotans problemi olabilir. Muhtemelen terk edilme de bu yüzden!" diyerek Alakurt'a tepki
göstermesinin ardından eski oyuncudan çok konuşulacak bir cevap geldi.

Gel de tedavi edelim

Alakurt, Altaylı'nın yazısını yeni gördüğünü dile getirerek, "Muayene ücretinden kurtulduk sayende. Bir zahmet ilaçları yazdırıp yanıma gel de tedavi edelim şu durumu." yanıtını verdi.

Dağ yamacına çağırmıştı

Mehmet Akif Alakurt, geçtiğimiz günlerde kendisine tepki gösteren Bircan Bali ve Ece Erken'i, "Zorlamayın kızlar dünyadaki son iki kız olsanız sizi kadın değil yiyecek ihtiyacımı görecek gıda olarak görürüm." diyerek dağ yamacında röportaj yapmaya çağırmıştı.