Adım Farah ne zaman, hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda? Adım Farah dizisi bu akşam yayınlanıyor mu? Adım Farah'ta ne oluyor?

Adım Farah ne zaman, hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda? Adım Farah dizisi bu akşam yayınlanıyor mu? Adım Farah'ta ne oluyor?
Fox TV'nin beğenilen dizisi Adım Farah hangi gün yayınlanıyor merak edildi. Dizinin tam gününü ve saatini merak eden izleyiciler, Adım Farah ne zaman, hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda? Adım Farah dizisi hangi gün yayınlanıyor, Çarşamba günü mü? araştırması yapıyor. Peki, Adım Farah ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Adım Farah dizisi yeni bölümünde neler oluyor? İşte merak edilenler...

ADIM FARAH 2. BÖLÜM ÖZETİ

ÖNCEKİ BÖLÜM

Farah bir kez daha kaderinden kaçamamış Tahir’e yakalanmıştır.

Ali Galip’in hayatını kurtarması onu şimdilik hayatta tutarken Tahir’le beraber Ali Galip’in kendisi için vereceği kararı beklemeye başlar. Ali Galip’in hayatını kurtaran ama öte yandan oğlunun hayatını tehdit eden bu kadınla ve onun oğluyla ilgili aldığı karar Farah’a şimdilik nefes aldırsa da gelecek belirsizdir.

Tahir ise Ali Galip’in asıl kararıyla bir çıkmaza girer. Hayatı boyunca ona sahip çıkan patronun her emrini yerine getiren Tahir, bu sefer kalbi ve aklı arasında bir yerde sıkışıp kalır. Masum bir kadının canını alıp hasta bir çocuğun bu hayatta annesiz kalmasına sebep mi olacak yoksa Farah’ın hayatta kalmasına yardımcı mı olacaktır?

Zaman azalırken Mehmet de adım adım cinayet gecesi Tahir’in arabasındaki kadının kim olduğunu çözmeye yaklaşır. Gönül ise çocukluk arkadaşının katiliyle yakın bir ilişki kurmak üzere olduğunu farkında bile değildir.

Adım Farah 2. bölümüyle 8 Mart Çarşamba saat 20.00’de.