Adele: Neden hayatını altüst ettiğimi açıklamak istedim

Adele, altı yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albümündeki şarkıların, 9 yaşındaki oğlunun, babası ile neden boşandıklarını anlamasına yardımcı olacağını düşündüğünü söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 09 Ekim 2021 15:58
Adele: Neden hayatını altüst ettiğimi açıklamak istedim

Vogue dergisine konuşan Adele, "Bu albümle ona, yirmili ya da otuzlu yaşlarına geldiğinde, kim olduğumu ve neden kendi mutluluğum uğruna onun tüm hayatını gönüllü olarak ters yüz ettiğimi açıklamak istedim" dedi.

BBC'nin aktardığına göre, Adele, "Bu durum onu gerçekten bazen çok mutsuz etti. Ve bu benim için iyileşip iyileşemeyeceğini bilmediğim derin bir yara" diye konuştu.

Şarkıcı, albüme konu olan boşanma için, 'bir el bombasını' evliliğine attığını söyleyerek "Bütün hayatım mahvoldu" dedi. Albümün ilk single'ı 'Easy On Me' 15 Ekim Cuma günü, müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Adele, albümün geri kalanı üzerinde çalışırken müziğin, ayrıldığı eşinden oğlu Angelo'ya olanları açıklama yoluna dönüştüğünü söyledi. Adele, söz konusu şarkı ile oğlu Angelo'ya "İleriki ilişkilerinde, ister erkek olsun ister kadın, eşine nasıl davranması gerektiğini göstermek istedim" dedi.

Şarkıcı Vogue'a yaşadığı boşanma sonrası yeni ilişki konusunda ise 'olmazsa olmazlar listesinin çok uzadığını' anlattı.