Halk TV Canlı Yayın
Acun Ilıcalı'nın yeni gözdesi Melike Taner
Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra magazin kulislerinde aşk hayatı çok konuşulan Acun Ilıcalı'nın adı, şimdi de Miss Turkey 2015'e katılan Melike Taner'le anılıyor.

2017 yılında 7 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, 14 ayın sonunda sürpriz bir şekilde boşanma kararı almıştı.

Boşanmanın üzerinden 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Acun Ilıcalı'nın aşk hayatı, magazin kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

İlk olarak Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye güzeli seçilen ancak, 15 Temmuz şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacı elinden alınan Itır Esen ile adı anılan Ilıcalı, şimdiler de ise 2015 güzellik yarışmasına katılan Melike Taner ile anılıyor.

Melike Taner

DOMİNİK'TEN FOTOĞRAFLAR ELE VERDİ

Melike Taner ise iddiaları doğrular nitelikte fotoğrafları, sosyal medya hesabından paylaştı.

Instagram hesabında profil resmi olarak Acun Ilıcalı'nın jetine binerken fotoğraflanmış olan Taner, Dominik'ten de bolca fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

PROFİL FOTOĞRAFI DÜŞÜNDÜRDÜ

Instagram hesabında profil resmi olarak Acun Ilıcalı'nın jetine binerken fotoğraflanmış olan Melike Taner, Dominik'ten de bolca fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

OBJEKTİFLERE AĞLARKEN YAKALANDI

Tüm bu olayların üzerine dün Itır Esen ise bir kafede ağlarken görüntülendi.