23 yaşındaki kadın,80 yaşındaki adamla evlendi, hikayeleri internette hararetli bir tartışmaya yol açtı çünkü damat bu kez fakir

23 yaşındaki kadın,80 yaşındaki adamla evlendi, hikayeleri internette hararetli bir tartışmaya yol açtı çünkü damat bu kez fakir
Çin'de, 23 yaşındaki bir kadın ile yaşlılar evinde tanıştığı 80 yaşındaki bir adam arasındaki alışılmadık aşk hikayesi, kamuoyunda hararetli tartışmalara yol açtı.

23 yaşındaki Xiaofang (takma ad), Hebei eyaletindeki bir yaşlılar evinde gönüllü olarak çalışırken hayatının aşkıyla tanıştı. 80 yaşındaki Bay Lee (takma ad) orada yaşadı ve pek çok ilgi ve hobiyi paylaştıklarını fark ederek hızla arkadaş oldular. Ancak zamanla arkadaşlıkları daha fazlasına dönüştü: Xiaofang, Li'nin olgunluğundan, istikrarından ve bilgeliğinden etkilenmişti ve Xiaofang'ın gençlik neşesi ve nezaketinden de etkilenmişti.

Kızın ailesi, büyükbabası olabilecek bir adamla olan romantik ilişkisini onaylamadı ancak o, Lee ile birlikte olmak için kalbinin sesini dinlemeye ve ailesiyle bağlarını kesmeye karar verdi.

evli.jpeg

Xiaofang ve Li
Sıra dışı çift, geçtiğimiz günlerde sade ama şık bir törenle dünya evine girdi. Törende ailelerinden hiçbiri bulunmamasına rağmen, birbirlerine hastalıkta ve sağlıkta yanlarında kalacaklarına dair söz verdiler.

Birçok kişi Xiaofang'ı, Li ile para için evlenmekle suçlasa da, onun ailenin geçimini sağlayan kişi olduğu ortaya çıktı. Li, ileri yaşı ve bozulan sağlığı nedeniyle yalnızca mütevazı emekli maaşına güvenebiliyor, bu nedenle mali yükün çoğunu Xiaofang üstleniyor. Ancak Lee onun yanında olduğunda her şeyin mümkün olduğunu iddia ederek bu meydan okumayı metanetli bir şekilde kabul ediyor.

Xiaofang, sevgilisiyle birlikte sosyal medyada sürekli olarak fotoğraf ve videolar yayınlıyor ve çoğu kişi bunu gerçek aşkın kanıtı olarak görüyor. Ancak tartışmalı yaş farkı, 23 yaşındaki Xiaofang'ın sadece ilgi ve dikkat çekmek için ilişkide olduğu yönündeki suçlamalara da yol açtı.

evli1.jpeg

Xiaofang ve Li
Çin toplumu, Xiaofang ve Li'nin ilişkisi hakkındaki görüşlerinde bölünmüş durumda; bazıları bunu yaşı aşan bir aşk hikayesi olarak tanımlarken, diğerleri yaş farkının aşklarının gerçek olamayacak kadar büyük olduğunu iddia ediyor. Etraflarındaki tüm bu eleştirilere rağmen iki aşık, birbirlerine olan aşklarını itiraf ederek ve geri kalan günlerini birlikte geçireceklerine söz vererek hayatlarını yaşamaya devam ederler.