14 ay önce evlenmişti! Ünlü isimden kötü haber: Kocasını aldatmış

14 ay önce evlenmişti! Ünlü isimden kötü haber: Kocasını aldatmış
2022 yılı Haziran ayında dünya evine giren ünlü yıldızın evliliği bitme noktasına geldi. 14 ay önce evlenen ünlü şarkıcının, eşini aldattığı iddiaları magazin dünyasına bomba gibi düşerken çiftin ayrılmak için işlemleri başlattığı da öğrenildi.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken dünya yıldızı Britney Spears'ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar geziyor. Öyle ki, ABD'li eski yıldız Britney Spears'ın geçen yıl evlendiği eşi Sam Asghari'yi aldattığı iddia ediliyor.

DAVA AÇARAK İDDİALARI DOĞRULADI

Britney Spears'ın sadakatsizliğine dair çıkan iddialar karşısında sessizliğini koruyan Asghari ise sadece iddiaları doğrular nitelikte boşanma davası açtı.

ET Online ile görüşen ve çiftin yakını olan bir kişi, "Britney ve Sam ayrıldılar. Aldatmadığı konusunda kararlı. İkili bir süredir anlaşamıyordu ve sonunda büyük bir patlama yaşandı" bilgisini verdi.

Ayrıca Sam Asghari'nin, evlilik sözleşmesini tekrardan müzakere etmeyi reddederse Britney Spers'la ilgili 'olağanüstü utanç verici' bilgileri yayınlamakla tehdit ettiği de iddia edilmekte.

Yine çifte yakın olan bir kaynak konuyla ilgili, '[Asghari] evlilik sözleşmesinin ötesinde imtiyazlar için pazarlık yapmaya çalışıyor ve parasını alamazsa Britney hakkında olağanüstü utanç verici bilgileri kamuoyuna açıklamakla tehdit ediyor' bilgisini verdi.

unlu.jpeg