Şenol Güneş'ten Play Off yorumu!

Şenol Güneş'ten Play Off yorumu!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Son günlerde tartışma konusu olan play-off ve Cenk Tosun'un MLS'e transferi hakkında konuşan Güneş, Ghezzal'ın son durumunu da açıkladı.

63ff4086bf2144019c9586fc.webp

Şenol Güneş gazetecelerin sorularını şöyle yanıtladı;

'Takım doğru yolda'

"3 tane kötü maç geçirdik. Arkasından bizi sevindiren gelişme Ankaragücü maçında oldu. O maçta oynadığımız son 3 maçın toplamından daha fazla gol pozisyonuna girdik. Bunlar olumlu şeyler. Sonuç zor da gelse bunlar artılarımızdı. Takım doğru yolda ilerliyor. Fiziksel zihinsel ve psikolojik önem de var."

'Memnun değiliz'

"Fiziksel olarak yükselişimiz var. Takımın iyi oyuncu eksikliği var. Bu bağlamda arayışlarımız var. Şu anda takımın bulunduğu konumdan memnun değiliz."

'Her şey yeni başlıyor'

"Cemre; havaya, suya ve toprağa düştü. Cemre baharın habercisi ama bir çiçekle de bahar gelmiyor. Biz Ankaragücü maçını yendiğimiz için de bahar gelmedi. Her şey yeni başlıyor."

GHEZZAL ve N'Koudou açıklaması

"Normal idmanlara başladı. Geçen hafta riski vardı. Bu hafta daha az risk var. Bu hafta da onu değerlendireceğiz. 11'e 11 bir kadro oluşturacağız. Onun dışında kalanlar gidecek. N'Koudou'ya hadi sen git değil ama gitmesinin herkes için iyi olacağını düşünüyorduk ama olmadı. Antrenmana çıkar ama daha çok dışında kalacak. Eğer elinden geleni yapar da kadroya girerse oynar. Sene sonunda devam etmeyeceğimiz görünüyor. Artık bir katkı beklemiyoruz. Bu hafta kadroda yoktu, gelecek hafta da olmayacağı görünüyor. Dışarda kalan oyuncular eğer iyi oynarsa kadroya girebilir."

Play-off yorumu

"Play-off, puan silmek, puan kazandırmak... Bunlar sezon başında yapılan şeylerdir. Sezon ortasında yapılan her şey hatadır. Ama olağanüstü bir olay olduğu için saygıyla karşılıyoruz. Ortak karar alınması lazım. Ne karar alınırsa saygı duyarız ama alınacak kararlar geleceği de etkileyebilir. Çok fazla dağınıklık oldu."

Cenk Tosun'un Ayrılığına Yeşil Işık

"Bu konulara yönetim karar verir. Resmi olarak bilmiyorum ama Cenk bizim oyuncumuz. Kalmak istediğini biliyorum, kulübün de tutmak istediğini biliyorum. Ben de aynı şeyi söylüyorum. Diğer konular teferruat.Ama olağanüstü bir durum varsa o zaman konuşulacak bir şey yok. Şu anda bunların konuşulmasını doğru bulmuyorum. Transfer çok ciddi boyuttaysa konuşulur. Cenk'i de, kulübü de mağdur etmeyiz. Her ikisi iyi niyetliyse bir noktada buluşurlar."