"Şans Bize Yardım Etti Ve Kazandık"

Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Turan, Beşiktaş galibiyetine ilişkin yaptığı açıklamada,"Beşiktaş ile aramızda sıklet farkı var. Şans da bize yardım etti ve kazandık" dedi.Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 6. haftasında...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
"Şans Bize Yardım Etti Ve Kazandık"

Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Turan, Beşiktaş galibiyetine ilişkin yaptığı açıklamada,"Beşiktaş ile aramızda sıklet farkı var. Şans da bize yardım etti ve kazandık" dedi.

Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 6. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşan Sivas Belediyespor, rakibini 4-3 mağlup ederek grubu lider olarak tamamladı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Turan,"Gruplara başlarken 7-1'lik 1461 Trabzon mağlubiyeti ile başladık. Dünkü karşılaşmanın sonucundan sonra bugün Beşiktaş'ı yenmemiz gerekiyordu ama bunun kolay olmayacağını biliyorduk. Arada sıklet farkı var. Hiçbir zaman ümidimizi kaybetmedik. Oyunu tutmayı amaçladık. Bulacağımız gollerle sonuca gideceğimizi düşündük. Maçın seyri istediğimiz gibi gelişti. Oyuncunun kırmızı kart görmesi ve öne geçmemiz bizim lehimize gelişen olaylardı. 2-0'dan sonra Beşiktaş'ın vites yükseltmesi maçı 3-2'ye getirdi. Maçın sonunda oyuncularımın pes etmemesi bizim için gurur verici bir olay. Sonucunda 4-3'lük galibiyet ve bir üst tura yükseldik. Şans da bize yardım etti, mutluyuz" dedi.