Galatasaray'da Mostafa Mohamed belirsizliği

Galatasaray'da Mostafa Mohamed belirsizliği
Fransa Ligue 1 ekibi Nantes'ın sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı ve bu sezon iyi bir performans gösteren Mostafa Mohamed konusunda kesin kararını vermediği ortaya çıktı.

Galatasaray'da sezon başında santrfor hattına Mauro Icardi ve Haris Seferovic'in dahil edilmesinin ardından Nantes'a kiralanan Mostafa Mohamed konusunda sıcak bir gelişme yaşandı.

Fransız gazeteci Emmanuel Mercaron'un haberine göre; Galatasaray'dan kiralık olarak Nantes'a giden Mostafa Mohamed'in geleceği hakkındaki belirsizlik devam ediyor. Fransa Ligue 1 ekibinin Mostafa Mohamed'in bonservisini alıp almama konusunda henüz kararını vermediği vurgulandı.

250 bin euroya kiralanmıştı

Mostafa Mohamed bu sezon Nantes'ta 39 müsabakada forma şansı buldu. 25 yaşındaki santrfor bu karşılaşmalarda rakip fileleri 8 kez havalandırdı. Mostafa Mohamed takım arkadaşlarına 4 gol pası verdi.

Mısırlı santrfor sezon başında Nantes'a 250 bin euro bedelle kiralanmıştı. Fransız ekibi, Mostafa Mohamed'in bonservisini almak istemesi durumunda Galatasaray'a 5 milyon 750 bin euro ödeyecek. Mostafa Mohamed'in Galatasaray ile olan sözleşemesi 30 Haziran 2025'te sona erecek.