Fenercoin gündem oldu! Kulüpten açıklama...

Son dönemlerde futbol kulüpleri kripto para firmaları ile işbirliği yapmaya başladı. Fenerbahçe'nin de Fenercoin ismiyle kripto para çıkaracağı iddia edildi. Fenerbahçe taraftarları ise Twitter'daki Fenercoin etiketine yoğun ilgi gösterdi. Sarı lacivertli yönetimden konuyla ilgili açıklama geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Temmuz 2021 12:32
Fenercoin gündem oldu! Kulüpten açıklama...

Son dönemlerde futbol kulüpleri kripto para firmaları ile işbirliği yapmaya başladı. Son olarak Fenerbahçe'nin FenerCoin çıkaracağı konuşulurken, taraftarlar FenerCoin ne zaman çıkacak? FenerCoin nedir? konularını araştırmaya başladı.

Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç, geçtiğimiz ay 3 sezonluk planını açıklamış ve kripto para alanına el atacaklarının net bir şekilde söylemişti. Fenerbahçe'den sosyal medyada gündem olan Fenercoin etiketiyle ilgili açıklama geldi ve çıkan haberler yalanlandı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada;
Son günlerde, Kulübümüzün kripto varlık projesi ile ilgili olarak kulübümüzle hiçbir bağlantısı olmayan bazı internet siteleri ve oluşumların ortaya çıktığını takip etmekteyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konudaki çalışmalarımız sürmekle beraber henüz resmi bir adım atılmadığını kamuoyunun bilgisine sunuyor;

kulübümüz tarafından bir duyuru ve bilgilendirme yapılmadan taraftarlarımızın bu ve benzeri gerçek dışı oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü