Adana Demirspor - Beşiktaş maçında ilginç olay!

Adana Demirspor - Beşiktaş maçında ilginç olay!
Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı Beşiktaş'ın 4-1  üstünlüğüyle sonuçlandı. Bunun yanı sıra maçın son dakikalarında sahaya atlayan taraftar, Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e,...
Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı Beşiktaş'ın 4-1  üstünlüğüyle sonuçlandı. Bunun yanı sıra maçın son dakikalarında sahaya atlayan taraftar, Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e, “Futbolcu olmak istiyorum bana yardım eder misin” yazılı not verdi.

Ziraat Türkiye Kupası F Grubunda mücadele eden Adana Demirspor ve Beşiktaş arasında 5 Ocak Stadı’nda oynanan maç sırasında ilginç bir olay yaşandı. Maçın 84. dakikasında sahaya giren 18 yaşındaki Veysel Ayaz isimli Beşiktaş taraftarı, siyah-beyazlı takımın kalecisi Tolga Zengin'in yanına koşarak geldi. Ayaz, cebinden çıkarttığı “Futbolcu olmak istiyorum, bana yardım eder misin” yazılı notu Tolga Zengin’e verdi. Zengin, telefon numarası yazılı notu tozluğunun içine koydu. Ayaz ise görevliler tarafından sahadan çıkartıldı.

Tolga Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Kendi aramızda bir şey. Bizden bir konuda yardım istedi. Biz de elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağız” dedi.

Etiketler :