Resepsiyona Damga Vuran Anlar! Rolex'i Çıkardı Ama Sorulardan Kaçamadı, Konu Dönüp Dolaşıp Saate Geldi

Resepsiyona Damga Vuran Anlar! Rolex'i Çıkardı Ama Sorulardan Kaçamadı, Konu Dönüp Dolaşıp Saate Geldi
AKP'li Bahadır Yenişehirlioğlu'nun bir takmaya karar verip, daha sonra vazgeçtiği Rolex'iyle ilgili gündem sürüyor. Önceki günkü 23 Nİsan resepsiyonundaki Rolex gündemi, objektiflerden kaçamadı.

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun 592 bin liralık Rolex saati gündemdeki yerini koruyor.

Yenişehirlioğlu'nun Rolex saatini eliyle sakladığı anların fotoğrafı önceki gün otobüsten yansımıştı.

Meclis'in açılışının 104'üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde tören alanına giden otobüste TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ile birlikte görüntülenen Yenişehirlioğlu'nun eliyle saati kapattığı görülmüştü.

numan-kurtulmus-yenisehirlioglu-rolex.jpg

Rolex saatini takmaya karar verdiğini açıklayan Yenişehirlioğlu saatini çıkardı.

Önceki gün düzenlenen 23 Nisan resepsiyonunda objektiflere, diğer partililerle sohbeti yansıyan Yenişehirlioğlu'nun saatinin, sohbetlere de yansıdığı görüldü.

rolex1.jpg

Paylaştığı bir fotoğrafla gündeme gelen saat nedeniyle tepkilerin odağına yerleşen Yenişehirlioğlu söz konusu kareyi silip "Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim" demişti.

TBMM'deki 23 Nisan resepsiyonuna katılan AK Partili ismin saatini çıkardığı dikkatlerden kaçmazken, partililerle yaptığı sohbetlerde de konunun dönüp dolaşım saate geldiği görüldü.

SAATİNİ ÇIKARTTI

Yaptığı açıklama ile kamuoyunu tatmin edemeyen Yenişehirlioğlu'nun da katıldığı TBMM'deki 23 Nisan resepsiyonda dikkat çeken görüntüler ortaya çıktı. Yenişehirlioğlu'nun gündemden düşmeyen saatini kolundan çıkardığı dikkatlerden kaçmazken, partililerle gerçekleştirdiği sohbetlerde konunun dönüp dolaşıp 592 bin liralık Rolex saate geldiği görüldü.