'Passat'a mı Bineyim' Diyen Eski AKP'li İYİ Parti'nin Adayı Oldu

'Passat'a mı Bineyim' Diyen Eski AKP'li İYİ Parti'nin Adayı Oldu
Meral Akşener dün Düzce'de partisinin Belediye Başkan Adayını açıkladı. 2014-2017 yılları arasında AK Parti'den Belediye Başkanı seçilen ve"Diğer başkanlar Mercedes'le, Audi ile gezerken ben Passat'la mı geleyim" açıklamasıyla ünlenen Mehmet Keleş İYi Parti'nin adayı oldu. Ancak Akşener'in açıklamasından sonra Keleş'in eski açıklaması sosyal medyada tekrar gündem oldu

İYİ Parti’nin Düzce adayı “Passat’a mı bineyim” diyen eski AK Partili Başkan oldu

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin Düzce’de düzenlediği Bölge İstişare Toplantısına katıldı. Akşener, toplantıda yaptığı konuşmada İYİ Parti’nin Düzce Belediye Başkanı adayının eski 2014-2017 yılları arasında AK Parti’den belediye başkanı seçilen, "Diğer başkanlar Mercedes'le, Audi ile gezerken ben Passat'la mı geleyim" açıklamasıyla tanınan ve damadı FETÖ’den içeri alındıktan sonra istifa eden Mehmet Keleş olduğunu açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce’de teşkilat buluşmasına ve Bölge İstişare Toplantısına katıldı.

Akşener burada, partisinin Düzce belediye başkanı adayının Mehmet Keleş olduğunu açıkladı.

Mehmet Keleş, kamuoyu tarafından yakından tanınan bir isim.

2014’te AK Parti’nin adayı olarak Düzce Belediye Başkanı seçilen Keleş, 2017 yılında damadı FETÖ’den içeri alındıktan sonra görevinden istifa etmişti.

Mehmet Keleş, 2 Ekim 2017’de istifa etmişti.

Keleş, Türkiye’nin gündemine 650 bin TL’ye aldırdığı makam otomobiliyle ve buna yaptığı “Diğer başkanlar Mercedes’le, Audi ile gezerken ben Passat’la mı geleyim” savunmasıyla gelmişti.

Etiketler :