Erdoğan iktidarda olduğunu unuttu: Muğla Büyükşehir Belediyesi projelerimizi engelledi

Erdoğan iktidarda olduğunu unuttu: Muğla Büyükşehir Belediyesi projelerimizi engelledi
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muğla mitinginde yaptığı konuşmada kendisinin iktidarda olduğunu unuttu, CHP'li Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin projelerini engellediğini öne sürdü.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'li Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin projelerini engellediğini öne sürdü. Erdoğan, "Kendisi hiçbir şey üretmeyip köy görünümünde tutanlar, projelerimizi engellemek için de ellerinden geleni yapmışlardır. Engellediği projeleri üst üste koysanız bir Muğla daha çıkar" dedi.

AKP'li Cumhurbaşkanı 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Muğla'da düzenlenen mitinge konuştu. Erdoğan kimseyi ötekileştirmediklerini iddia etti.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasının önemli satırbaşları şöyle:

Kimseyi ötekileştirmedik. Her kesimden vatandaşımızı kucakladık, hizmet ettik. Muğla yörüklerinin ve Türkmenlerinin mağduriyetlerini biz ortadan kaldırdık. Kürt kardeşlerimizin hakkını biz savunduk. Biz bu ülkeyi 81 milyonun tamamı ile kucakladık. Sanayisi ile, ticareti ile, turizmi ile her alanda üreten insanımızı destekleyip teşvik ettik. Altyapısı gelişen, potansiyeli harekete geçen Türkiye'nin bereketinin en yakın şahidi Muğla'mızdır.

PROJELERİMİZİ ENGELLEDİLER

Bir çeyrek asır öncesinin Muğlasını gözlerinizin önüne getirin bir de şimdiki Muğla'yı. Asırlık fark göreceksiniz. Muğla şimdi dünyanın gözbebeği haline gelmiş bir şehre dönüşüyor. Yine de Muğla hak ettiği yerde değildir. Bu şehrin büyükşehir belediyesini 25 yıldır yöneten zihniyettir.

Kendisi hiçbir şey üretmeyip köy görünümünde tutanlar, projelerimizi engellemek için de ellerinden geleni yapmışlardır. Engellediği projeleri üst üste koysanız bir Muğla daha çıkar. 25 yıldır Muğla'yı köy görünümünde tutanlar bizi eleştiriyor. Muğla, Antalya'nın gerisinde kaldıysa bu zihniyettir.

AYDIN AYAYDIN'IN ADAYLIĞI KARARLILIĞIMIZIN İFADESİDİR

Biliyorsunuz Muğla'da Aydın hocamızı aday gösterdik. Kendisi ülkemizin akademide, bürokraside, siyasette tecrübeli en saygın en çözüm odaklı isimleri arasında yer alan bir hocamızdır. Sadece bu tercih bile şehrimizi hak ettiği eserlere ve hizmetlere kavuşturma konusundaki kararlılığımızı ifadesidir.

Etiketler :