"Son Bir Defacık Destek Verin" Diyor

"Son Bir Defacık Destek Verin" Diyor
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bu benim final seçimim" sözlerine ilişkin "Daha önce de defalarca benzer şeyler söyledi. Aday olmayacağım dedi, oldu, defalarca yaptı bunu. Seçime gidiyoruz ya, 'Son bir defacık destek verin' diyor" değerlendirmesini yaptı.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bu benim final seçimim" sözlerine ilişkin "Daha önce de defalarca benzer şeyler söyledi. Aday olmayacağım dedi, oldu, defalarca yaptı bunu. Seçime gidiyoruz ya, "Son bir defacık destek verin" diyor" değerlendirmesini yaptı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bugünkü seçim gezisinin ilk durağı olan Şereflikoçhisar’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bu benim final seçimim" sözlerini değerlendirdi. Ziyaret ettiği esnafın Erdoğan’ın sözlerini anımsatması üzerine Babacan, “Daha önce de yapmıştı açıklamalar da… Şimdi o diyor ki, "Son bir defacık bana oy ver" diyor" dedi.

"SON BİR DEFACIK VERE VERE BU HALLERE DÜŞTÜ ÜLKE"

Soruyu soran esnaf da "Son bir defacık vere vere bu hallere düştü ülke. Ben bu zamana kadar hiç vermedim, gönlüm çok rahat. Öz babam verdi, çok da kızıyorum. Emekli o, para için dileniyor, dedim ki "Ne benden para iste ne ben sana para veririm. Sen oy verdin, sen hak ettin" diye konuştu.

Babacan da Erdoğan'ın daha önce de defalarca benzer şeyler söylediğini belirterek “Aday olmayacağım dedi, oldu, defalarca yaptı bunu. Seçime gidiyoruz ya, "Son bir defacık destek verin" diyor" ifadelerini kullandı.

Esnaf da Erdoğan'ın amacının İstanbul ve Ankara'yı almak olduğuna dikkat çekerek "İnşallah kazanamaz, tek temennim o" dedi.

"SEÇİLDİKTEN SONRA 8 AYDA 8 KERE FAİZ ARTIRDI"

Babacan da esnafa "Sözler tutulmuyor ki. Seçimden önce "Faiz inecek, daha da inecek" demedi mi? Seçildikten sonra 8 ayda 8 kere faiz artırdı" karşılığını verdi.

Kaynak:ANKA

Etiketler :