AKP'li Maldivler Tatilcisi Mafya Lideriyle Kol Kola!

AKP'li Maldivler Tatilcisi Mafya Lideriyle Kol Kola!
Maldivler’den paylaştığı fotoğrafla gündem olan AKP’nin eski milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz’in suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan'la kol kola fotoğrafları çıktı.

Eski AKP'li milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz'in seçimlerden sonra lüks tatil yeri Maldivler'e tatile gitmesi tepki çekmişti.glyf-enwwaa6gfr.jpeg

O fotoğraflar hâlâ konuşulurken sosyal medyada LobiRapor isimli hesap Hüseyin Filiz'in, çok konuşulacak yeni fotoğraflarını paylaştı.

MAFYA LİDERİ AYHAN BORA KAPLAN'LA YAN YANA

Paylaşıma göre AKP’de 3 dönem milletvekilliği yapan Filiz’in Çankırı AKP Gençlik teşkilatı tarafından yapılan bir etkinliği katılan Kaplanlar Suç Örgütü yönetici Ayhan Bora Kaplan’la yürüdüğü, birlikte “Rabia” pozu verdikleri ortaya çıktı.

huseyin-filiz1.jpeg

Fotoğrafın bir başka dikkat çeken detayı ise Osmanlı Ocaklarının Gençlik Kolları Başkanlığını yapan ve Ankara’da mafya ilişkileriyle tanınan “Dayı” lakaplı Levent Çiçek.

Daha önce uyuşturucu tacirliği, gasp ve hırsızlık gibi kirli bir geçmişi olan Çiçek, “Organize suç örgütünün elebaşı olmak” suçundan 2012 yılında bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edildi.

huseyin-filiz2.jpeg

Etiketler :