Teoman'ın Erdoğan'a Övgüleri Hayranlarını Şaşırttı!

Teoman'ın Erdoğan'a Övgüleri Hayranlarını Şaşırttı!
Teoman, AKP'li Cumhurbaşkanı 'Erdoğan'ın öyle bir karizmatik gücü var ki..' diyerek liderliğini övdü. Türkiye siyasetindeki etkisini değerlendiren Teoman, İmamoğlu ile Yavaş ile ilgili ise "Benzer demeyeyim ama onların da karizmatik figürler olduğu kesin" dedi.

Candaş Tolga Işık'ın TV100'de sunduğu Az Önce Konuştum programında Işık'ın sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı Teoman, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında 'karizmatik gücü' olduğunu ve arkasından birçok kişiyi sürükleyebildiğini söyledi.

"ÖYLE BİR KARİZMATİK GÜCÜ VAR Kİ..."

Gençler için 'sol'un cazibesinin artık kalmadığını belirten Teoman, Türkiye'de kişi kültünün de önemli olduğunu ifade ederek, "Erdoğan'ın öyle bir karizmatik gücü var ki, o kendini gösterince arkasından birçok kişiyi sürükleyebiliyor" dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş için ise "Benzer demeyeyim ama onların da karizmatik figürler olduğu kesin" ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2024-06-26-at-13-28-04.jpeg

"ZIRCAHİLLER, DÜNYAYI BİLMİYORLAR"

Bu konuların özel ilgi alanlarında olduğunu belirten Teoman, Işık'ın "Dünyada siyaset sağa doğru mu meylediyor?" sorusuna "Acayip! Çok ilginç bir dünya. Ama Türkiye'yi başka türlü değerlendirebilirsin. Yeniden Refah Partisi yüzde 7 oy aldı, milliyetçiler oy kaybetti vesaire" dedi.

İnsanların Türkiye'de şikayet ettikleri her şeyi bütün dünyada olduğunu iddia eden sanatçı, "Ekonomi için herkes 'bir tek bizim ülkede böyle' diyenler var. Zırcahiller, dünyayı bilmiyorlar başka yerde yok zannediyorlar" diyerek tepki gösterdi.