Survivor Yarışmacısı Baba Olacağını Böyle Öğrendi

Survivor All Star'da aldığı cezalarla sık sık adından söz ettiren Yunus Emre, dün akşam oynanan iletişim ödülünde baba olacağını öğrendi. Bu haberi alan Yunus Emre ve takım arkadaşları büyük bir sevinç yaşadı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'ın 13 Mart 2024 tarihli bölümünde iki takım da iletişim ödülünü kazanmak için mücadele etti. Oyunu 8-2 ve 8-6'lık skorlarla kazanan Kırmızı takım yarışmacıları büyük bir sevinç yaşadı. Bu sevinç, Yunus Emre için daha da özeldi.

Geçtiğimiz günlerde eşi Beria'nın hamile olduğunu açıklayan Yunus Emre, dün akşamki iletişim oyununda baba olacağını öğrenince sevinçten havalara uçtu. Beria, canlı yayın esnasında müjdeli haberi verirken, Yunus Emre'nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

"Baba mı oluyorum şaka mı? Dünyalar güzel karım, Allah'ım çok şükür" diye bağıran Yunus Emre'nin sevincine takım arkadaşları da ortak oldu. Babalık heyecanı yaşayan Yunus Emre'ye Survivor adasında duygu dolu anlar yaşandı.

Yunus Emre'nin baba olma haberi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı Yunus Emre ve Beria'yı tebrik ederken, bu güzel habere duydukları mutluluğu dile getirdi.

Yunus Emre'nin baba olma heyecanını Survivor adasında nasıl yaşayacağı ve bu durumun performansını nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu.

yunu2.jpeg

yunu1.jpeg

yunu.webp

Etiketler :