Sosyal Medya Fenomeni Cansu Taşkın Başörtüsü Taktı

Sosyal Medya Fenomeni Cansu Taşkın Başörtüsü Taktı
Yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'la aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın, bu kez başörtüsüyle görüntülendi. Ramazan Özel yayınlanan bir TV programında kameraların başörtüsüyle görüntülediği o anları Instagram hesabından paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın'ın bir süredir Yılmaz Erdoğan'la ilişki yaşadığı iddia edildi. Aşk iddialarıyla gündeme gelen Taşkın başörtüsüyle görüntülendi.

cansu-taskin.webp

Kadir Gecesi'nden pozunu yayınlayan Taşkın'a takipçilerinden yorum gecikmedi. Ramazan özel yayını yapan bir programda kameralara başörtülü yakalanan Taşkın, o anları Instagram hesabından paylaştı.

1024xauto.webp

1024xauto-1.webp

Eyüp Sultan'dan pozunu gören bir takipçi Taşkın'a "Abla Kızılcık Şerbeti'nden teklif alırsan kabul et çok yakışmış" dedi. Taşkın ise o yoruma " Tamam" yanıtını verdi.

cansu-taskin4.jpg

YILMAZ ERDOĞAN'LA AŞK MI YAŞIYOR?

Öte yandan Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. gündeme gelmişti. Bircan Bali iddiasında, "Ben bir bomba patlatayım, Yılmaz Erdoğan 2 yıldır eski bir mankenle beraber, nasıl söyleyeyim Cansu Taşkın'la. Ben öyle bir bilgi aldım gizliyorlarmış diye duydum" ifadelerini kullanmıştı.

cansu-taskin1.webp

Etiketler :