Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı Tesettüre Girdi!

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı Tesettüre Girdi!
Eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf eden Sihirli Annem’in oyuncularından Damla Ersubaşı, tesettürlü poz verdi.

Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı'nın tesettüre girdiği hali sosyal medyada gündem oldu. Sihirli Annem dizisindeki Tuğçe harakteriyle tanınan ünlü oyuncu, sık sık kocasıyla yaşadığı problemlerle gündeme geliyordu.

Ersubaşı, daha önce şiddet gördüğünü iddia ettiği eşiyle boşanmış sonra yeniden barışmıştı. Tekrar ayrılık kararı alan ve o dönem darp edildiğini öne süren edilen Ersubaşı, eski eşiyle tekrar mahkemelik olmuştu.

Sihirli Annem oyuncusuydu... Damla Ersubaşı tesettüre girdi

Mustafa Can Keser'in, eski eşi Damla Ersubaşı'na velayet davası açtığı öğrenilmişti. Keser, eline ulaşan görüntülerle mahkemeye başvurup, "Eski karım yasaklı madde kullanıyor, velayeti almak istiyorum" demişti.

Çocuklarının annesinin uyuşturucu kullandığını iddia eden Mustafa Can Keser, çocukların velayetini almıştı. Çocukları elinden alınan Damla Ersubaşı ise sosyal medya hesabından ağlayarak yaptığı açıklamada uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti.

HEM ALDATILDI HEM ŞİDDET GÖRDÜ

İki çocuğunun babası Mustafa Can Keser ile olaylı şekilde boşanan ve sıkıntılı günler geçiren Damla Ersubaşı, geçtiğimiz haftalarda Haberler.com stüdyosunda Gökay Kalaycıoğlu'nun sorularını yanıtlamıştı. Mustafa Can Keser ile evlenmeden önce hamile kaldığı için apar topar nikah masasına oturduğunu itiraf eden oyuncu, "Annem hamile olduğumu öğrendiğimde yüzüme tükürmüştü. Erken yaşta evlendiğim için pişmanım. Eski eşim öfkesini yenemiyordu, sorunlarımızı aşamıyorduk. 9 aylık hamileyken aldatıldığımı öğrendim ve yıkılmıştım. Eski eşimden ilk kızım doğduktan sonra şiddet de gördüm. Şiddet, aldatılmaktan çok daha kötü bir his" demişti.

Sihirli Annem oyuncusuydu... Damla Ersubaşı tesettüre girdi - Resim : 2​​​​​​​

Ünlü oyuncu şimdi ise tesettürlü haliyle dikkatleri üzerine çekti.

Etiketler :