Nurgül Yeşilçay ve Gonca Vuslateri'nin 'Hamilelere Söylenen Hurafeler' Videosu Olay Oldu!

Nurgül Yeşilçam ve Gonca Vuslateri'den eğlenceli hamilelik videosu izleyenleri güldürdü. Ünlü oyuncular eski dönemlerde, insanların açıklayamadıkları olayları bazı içi boş hurafelerle anlamlandırmaya çalışarak hamile kadınlara yapılan batıl inanç dayatmalarına esprili bir göndermede bulundu.

Ünlü oyuncular Nurgül Yeşilçam ve Gonca Vuslateri, hamilelik dönemine eğlenceli bir gönderme yaparak izleyenleri kahkahaya boğdu. Paylaştıkları video ile eski hurafelere gönderme yapan ikili, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Doğumuna sayılı günler kalan Gonca Vuslateri, Nurgül Yeşilçay ile birlikte keyifli anlar yaşadı. Videoda Yeşilçay, hamile meslektaşı Vuslateri'ye, 'Çay içme çocuk kararır, hamile evde yalnız kalmaz üç harfliler gelir, kediye bakma kedi gibi nankör olur, ani kalkma burnu düşer çocuğun' gibi batıl inançları espriye vurdu.

Nurgül Yeşilçay ve Gonca Vuslateri'den eğlenceli video! ''Son hamile bükücü geldi''

Bu esprili yaklaşımlarla Vuslateri'nin kaçmak için fırsat kovaladığı anları, sosyal medyada beğenildi. İkili, hamilelik sürecinde karşılaşılan hurafelere mizahi bir yaklaşım sergileyerek, anne adayları ve izleyicileri güldürdü. Sosyal medyada hızla yayılan video, alkış topladı.

Nurgül Yeşilçay esprili videoyu, "Merhaba! Son hamile bükücü geldi. Gonca niye gitti anlamadım. Benim gibi olan eşini dostunu aşaya gammazlayabilirsin. Unuttuğum hurafe varsa da yazın diğer hamileleri de darlayalım beraber" notuyla paylaştı.

Nurgül Yeşilçay ve Gonca Vuslateri'den 'hamilelere söylenen hurafeler' videosu - Resim : 1