Muhafazakar Otelde Mayoyla Denize Giren Özlem Öz'e Tepki Yağdı

Muhafazakar Otelde Mayoyla Denize Giren Özlem Öz'e Tepki Yağdı
Paylaşımlarıyla tepki çeken ve MASAK'ın radarına girip şirketlerine kayyum atanan Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti yine gündem oldu. Bu kez gündem olmalarının nedeni ise Özlem Öz'ün muhafazakar otelde kalıp havuza mayoyla girmesi oldu. Öz'ün takipçileri çiftin muhafazakar otel tatili yapıp, haşema tanıttıktan sonra açık alanda mayo giymelerine tepki gösterdi.

Paylaşımlarıyla tepki çeken ve Tayyargil olarak anılan Özlem Öz-Tayyar Öz çifti paylaşımlarıyla yine tüm tepkileri üzerlerine çekti. Sosyal medya fenomenlerine başlatılan soruşturma kapsamında şirketlerine kayyum atanan ve pek çok güzellik merkezi kapatılan Öz, bu kez muhafazakar otel tatilleriyle gündemde.

Instagram hesabından muhafazakar otele gideceği için takipçilerine haşema soran ve ardından haşema reklamı yapan Özlem Öz'ün, tatilinde giydiği mayo gündem oldu.

MUHAFAZAKAR OTELDE MAYO GİYMESİ TEPKİ ÇEKTİ

Muhafazakar otellerin kurallarından birisi de ortak kullanılan havuz ve plajlarda sadece tesettürlü mayo giyilmesine izin veriliyor.

Tayyargil'in kaldığı otelin internet sitesinde ise kurallar bölümünde "Kadınlara özel alanların haricinde, ortak kullanılan plaj ve havuzlarda kadınların mayo, bikini gibi deniz kıyafetleri yerine tesettürlü, yarı tesettürlü mayo kullanımı gerekmektedir" ifadesi yer alıyor.

zlem-oz-tayyar-oz.jpeg

Ancak Özlem Öz'ün ortak havuzda mayolu paylaşımları tepki çekti. İşte o yorumlardan bazıları:

whatsapp-image-2024-06-25-at-13-11-09.jpeg

whatsapp-image-2024-06-25-at-13-11-09-2.jpeg

whatsapp-image-2024-06-25-at-13-11-09-3.jpeg

33.jpeg