Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör'den Sıla Türkoğlu'na Fena Gönderme

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör'den Sıla Türkoğlu'na Fena Gönderme
Reyting rekortmeni dizi Kızılcık Şerbeti'nde Fatih karakterine can veren Doğukan Güngör, aynı dizide partneri olan Sıla Türkoğlu ile bir zamanlar aşk yaşamıştır. Güngör, dizide Türkoğlu ile yaşadığı iddia edilen öpüşme krizine dikkat çeken göndermede bulundu.

Kızılcık Şerbeti ekrana geldiği her cuma günü reytingleri alt üst ediyor. Reyting rekortmeni dizide Fatih karakterine hayat veren Doğukan Güngör, dizideki Doğa karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu ile bir zamanlar aşk yaşadığı iddia edildi.

1-004.jpg

Taraflardan aşka dair bir açıklama gelmezken dedikodulardan birisi de çiftin ayrıldıktan hemen sonra sette öpüşme krizi yaşadığıyla ilgili.

Dizide Nilay karakterini canlandıran Feyza Civelek bir röportajında "Sevgiliyken dünyanın en büyük âşıkları gibi davranıp ayrılınca sonra düşman kesilenler oluyor. 'Ben bu rolü oynamam' diye yapımcıya kadar arayanlar oluyor..." ifadelerini kullandı. Bu paylaşımı Doğukan Güngör'ün beğenmesi ise dikkat çekmişti. Sosyal medya kullanıcıları Civelek'in söylediklerini ve Güngör'ün beğenmesini Sıla Türkoğlu'na gönderme olarak yorumlamıştı.

2-2.jpg

Geçtiğimiz günlerde Kafamdakiler adlı YouTube programına konuk olan Doğukan Güngör, öpüşme krizine göndermede bulundu. Önce, köpeğini öpmeye çalışırken başarılı olmayan Güngör, "Bak normalde öpüşüyorduk şimdi öpmüyor" dedi.

5.webp

3-3.jpg

4-2.webp

"Kamerada öpüşmüyor mu? Var benim öyle bildiklerim!" cevabını veren Doğukan Güngör, bir de üstüne mikrofona eğilip "Burayı kesmeyin" uyarısında bulundu.