Kızılcık Şerbeti'nde Ortalığı Karıştıran Sahne! Yasak Aşkına Geri Döndü!

Kızılcık Şerbeti'nde Ortalığı Karıştıran Sahne! Yasak Aşkına Geri Döndü!
Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbetin'nin dün akşam yayınlanan bölümüne Abdullah ve Alev'in sahnesi damga vurdu. Yasak aşkına geri dönen Abdullah'ı Alevle barışma sahnesi seyirciyi kızdırdı.

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Evrim Alasya ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'nin dün akşam yayınlanan bölümüne Abdullah ve Alev'in sahnesi büyük yankı uyandırdı.

ABDULLAH İLE ALEV'İN AŞKI DEVAM EDİYOR

Abdullah, Pembe'nin merdivenlerde düşmesinde payı olan yasak aşkı Alev ile ilişkisini sonlandırmıştı. Eşini ve ailesine geri dönerek özür dileyen Abdullah, ters köşe yaptı. Bölüm sonunda Alev'e bir ev tuttuğu ve ilişkilerinin devam ettiği ortaya çıktı.

apo-alev2.jpeg

Ayrıca, evde kız ve erkek çocuk için ayrı odalar hazırlandığı görülünce, Alev'in ikiz bebeklere hamile olduğu iddiaları da ortaya atıldı. Ancak, Alev ve Abdullah'ın barışması, sosyal medyada hayranların tepkisini çekti. Kısa sürede paylaşılan sahneyle ilgili, "Metresi nasıl normalleştirirsiniz pes" ve "Bitirin artık bu saçmalığı" gibi yorumlar yapıldı.

İşte dizi için yapılan bazı yorumlar:

kizilcik-serbo.jpeg

Etiketler :