Kızılcık Şerbeti'nin yeni fragmanı yayınlandı: Kızılcık Şerbeti yeni bölümde ne oluyor? Kızılcık Şerbeti ne zaman yayınlanıyor?

Kızılcık Şerbeti'nin yeni fragmanı yayınlandı: Kızılcık Şerbeti yeni bölümde ne oluyor? Kızılcık Şerbeti ne zaman yayınlanıyor?
Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde Nursema'nın camdan düşme sahnesi sosyal medyada gündem oldu. Son olarak 18. bölümüyle ekranda yer alan Kızılcık Şerbeti hakkında RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, 'Kızılcık Şerbeti' dizisi hakkında 'kadına karşı şiddet' gerekçesiyle inceleme başlattıklarını açıkladı. Peki ama Kızılcık Şerbeti yeni bölümde ne oluyor? Kızılcık Şerbeti ne zaman yayınlanıyor?

Kızılcık Şerbeti'nin 18. bölümde Nursema, eşi tarafından camdan aşağıya düşüyor. Bu hafta 19. bölümüyle ekrana gelecek Kızılcık Şerbeti'nde neler olacak? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde ne oluyor? Kızılcık Şerbeti ne zaman yayınlanıyor? Kızılcık Şerbeti yayından kaldırılıyor mu? İşte tüm detaylar...

0x0-kizilcik-serbeti-19-bolum-fragmani-izle-show-tv-ile-kizilcik-serbeti-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-1678481022287.jpg

KIZILCIK ŞERBETİ'NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nursema ve İbrahim’in kıyılan resmi nikahı başta Doğa'yı bir hayli sarstı. Kıvılcım ve Ömer birlikteliği konusunda büyük tepki gösteren Doğa’nın annesine karşı bir türlü yumuşamaması sonucunda Ömer devreye girecek, ancak onun konuşması da Doğa’nın fikir değiştirmesi için yeterli olmayacaktır. Nursema’ya resmi nikah kıyılacak ancak bu nikahta keramet olmayacağı ilk geceden belli olacaktır.

20230312-kizilcik-serbeti.jpg

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Evrim Alasya,

Sıla Türkoğlu,

Barış Kılıç,

Sibel Taşçıoğlu,

Doğukan Güngör

kizilcik-serbeti.webp

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR?

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema karakteri hastanede gözlerini açıyor. Ailesinin merak ettiği Nursema, gerçekleri ailesine anlayacak mı?