AA: Flaş Gelişme! Deniz Akkaya'nın Kızı Devlet Korumasına Alındı

Annesi Deniz Akkaya'yı, balkona kilitlediği iddia edilen 15 yaşındaki A.Ö. hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Genç kız, 18'den küçük olduğu için devlet korumasına alındı.

AA'nın haberine göre, Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, sosyal medya platformu X üzerinden kızıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımında kızının kendisine saldırdığını ve balkona kilitlediğini iddia eden Akkaya'nın ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi. Ünlü ismin 15 yaşındaki kızı A.Ö. devlet koruması altına alındı.

Deniz Akkaya 16 yaşındaki kızını ifşa etti: "Beni dövdü ve balkona..."

KIZI DEVLET KORUMASINA ALINDI

Deniz Akkaya'nın sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi. 16 yaşında olarak bilinen A.Ö., 15 yaşında çıktı. A.Ö.'nun babası yurt dışında olduğu için, Deniz Akkaya da bakmak istemedi ve 15 yaşındaki A.Ö. devlet korumasına alındı.

Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe Önbilgin Kaç Yaşında, Babası Kimdir, Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir? - Kınık Gazetesi - Güncel Haberler - Osmaniye - Türkiye Haberleri

"YANLIŞ BİR BABA SEÇİMİ"

Videoda kızının fiziken kendisine saldırdığını vurgulayan Akkaya, sözlerine "1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimiyle hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü" diyerek başladı.

Deniz Akkaya 16 yaşındaki kızını ifşa etti: "Beni dövdü ve balkona..."

Kaynak:AA