'Ben bu Beren'i Yerim' Sözlerine Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü!: "İşte Kadına Taciz"

'Ben bu Beren'i Yerim' Sözlerine Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü!: "İşte Kadına Taciz"
Şarkıcı Hadise, "Ben bu Beren'i yerim" diyen muhabire tepki göstererek "Kadına taciz, özel hayata tecavüz. Bu pis düşüncelere röportaj vermek, açıklama yapmak zorunda değilim" dedi.

Beren Saat'i denize girerken görüntüleyen bir basın mensubunun "Ben bu Beren'i yerim" sözleri ortalığı karıştırdı. Muhabirin "Ben bu Beren'i yerim" cümlelerine yalnızca sosyal medya kullanıcılarından değil birçok ünlü isimden de tepki gelmişti.

Muhabirin "Ben bu Beren'i yerim" cümlelerine yalnızca sosyal medya kullanıcılarından değil birçok ünlü isimden de tepki gelmişti.

Farah Zeynep Abdullah'tan sonra yaşananlara tepki gösteren bir diğer isim ise Hadise oldu! "İşte kadına taciz, işte özel hayata tecavüz!" cümleleri ile konuya sert bir giriş yapan ünlü şarkıcı resmen öfke kustu.

"Bu pis düşüncelere röportaj vermek zorunda değilim" diyen Hadise, kendisini bu konuda eleştirenlere de cevap vermiş oldu. Ünlü şarkıcı "Hadise bir daha neden magazincilerle röportaj yapmıyor dediğinizde aklınıza bu video gelsin" açıklamaları ile de dikkat çekti.

"BU PİS DÜŞÜNCELERE RÖPORTAJ VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM"

Beren Saat için sarf edilen çirkin sözlere sessiz kalmayan Hadise, Instagram hesabından olay videosunu yayınlayarak "İşte kadına taciz! İşte özel hayata tecavüz. Bu pis düşüncelere röportaj vermek, açıklama yapmak zorunda değilim. Bir daha 'Hadise neden magazinlere konuşmuyor' dediğinizde aklınıza bu video gelsin. İşini hakkıyla, ahlakıyla yapan tüm emekçileri tenzih ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hadise 'Ben bu Beren'i yerim' diyen basın mensubuna ateş püskürdü: Kadına taciz, özel hayata tecavüz

NE OLDU?

Ekol TV'de yayınlanan görüntüde denize giren Beren Saat'i gören bir muhabirin "Ben Beren'i yerim" dediği duyuluyor. Görüntülerin yayılmasıyla tepkiler de beraberinde geldi. Görüntülerin gündem olmasının ardından açıklama yapan kanal, "Konuyla ilgili haberi yayına hazırlayan çalışanlarla ilgili kurum içinde inceleme başlatılmıştır" denildi.

Olayda adı geçen muhabir Uğur Kotan ise dün Instagram hesabından yaptığı açıklamada "İki gündür hakkımda yürütülen karalama kampanyasını sükunetle takip ediyorum. Bahsi geçen haberde söylenen sözü benim söylemediğim paylaştığım videoda oldukça açıktır. Ayrıca söyleyen kişiyi de "sus lan" diyerek uyarıp söylediği sözlere dikkat etmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyorum... Bunların hepsi paylaştığım videoda kanıtlıdır. İki gündür bunca haksız hakarete maruz kalmama rağmen ölü taklidi yapan ilgili kurumu ve muhabirini de şaşkınlıkla izliyorum. Olayın aslını araştırmadan hakkımda yapılan yalan yanlış tüm haberler ve yapılan hakaretlerle alakalı hukuki süreç başlatılacaktır" dedi.

Hadise 'Ben bu Beren'i yerim' diyen basın mensubuna ateş püskürdü: Kadına taciz, özel hayata tecavüz