İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi

İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi

69 yaşındaki türkücü İbrahim Tatlıses'in beşinci kez nikah masasına oturduğu ortaya çıktı. Tatlıses, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile evlendiği duyurdu.

İbo Show'da Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci kez nikah masasına oturduğunu da söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

İddiaları yalanlamıştı

Tatlıses, 'Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor' iddiaları hakkında, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil" ifadelerini kullanmıştı.

Tatlıses, daha önce Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu. Tatlıses'in adları Ahmet, Gülden, Gülşen, Melek Zübeyde, Dilan Çıtak, İdo ve Elif Ada olan toplam yedi çocuğu var.