Ünlü Modifiyeci Perte Çıkmış Ferrarisini İnternette Satışa Çıkardı: Akılalmaz İstekleri Dalga Konusu Oldu

Ünlü Modifiyeci Perte Çıkmış Ferrarisini İnternette Satışa Çıkardı: Akılalmaz İstekleri Dalga Konusu Oldu
Ünlü modifiyeci Ünal Turan, geçtiğimiz yıl nişanlısıyla birlikte kaza yaptığı 2012 model Ferrari aracını internetten satışa çıkardı. Koyulan ilanda araca ait verilen fotoğraflar sosyal medyada gündem olurken, kullanılması imkansız halde olan otomobil için istenen tutar dalga konusu oldu.

Ünlü modifiyeci Ünal Turan ve sevgilisi Ceylan Koynat, geçtiğimiz yılın mayıs ayında, Kuzey Marmara Otoyolu Sultangazi Cebeci Tüneli’nde 15 milyon liralık Ferrari ile süratli şekilde seyrettiği esnada lastik patlaması nedeniyle kaza yapmıştı.

Turan kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, Ferrari ise kullanılamaz hale gelmişti.

ferrari2.jpg

Aradan geçen 10 aylık süre sonunda Turan, perte çıkmış Ferrari aracı internette satışa çıkardı.

Bir internet sitesinde açılan ilanda Ünal Turan, aracın satışına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"Araç 2012 model olup Spider versiyonudur. Kazasını bilenler biliyor zaten talihsiz bir olaydan dolayı oldu. Kesinlikle tramer kaydı yoktur. Daha öncesinde kazasız hata hatasızdır. Tek taraflı olduğu için daha sonrasında da tramer kaydı işlenmeyecektir.

Aracın motoru ve şanzımanı kusursuzdur. Aracın alt kısmı kusursuzdur, hava yastıkları kapalıdır. İç kondisyonu kusursuzdur.

"ARACI KENDİM DE TOPLAYABİLİR VE BİNEBİLİRİM AMA..."

İşi bilen 2 milyona arabayı çiçek gibi toplar ve gönül rahatlığıyla biner. Şu anki güncel değeri 15-20 milyon TL aralığındadır. Aracı kendim de toplayabilir ve binebilirim yalnız benim üzerimde bıraktığı kötü anıdan dolayı uğraşmak istemiyorum."

dalga3.jpg

APAR TOPAR İLANI KALDIRDI

Turan'ın koyduğu ilan, sosyal medyada kısa sürede gündem haline geldi. Çok sayıda araç sever, açılan ilana ve yazılnalara tepki gösterirken, alay konusu olan Turan apar topar ilanı kaldırdı.

ferrari1.webp