Sosyal Medya Fenomenini Döven Futbolcu İçin İstenen Ceza Belli Oldu

Sosyal Medya Fenomenini Döven Futbolcu İçin İstenen Ceza Belli Oldu
Sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu, 2 yıldır beraberlik yaşadığı futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiği iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Karadeniz hakkında iddianame hazırlanırken 1 yıl 2 aydan 4,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Sosyal medya fenomeni Aleyne Eroğlu, futbolcu sevgilisi Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini ileri sürerek şikayetçi olmuştu. Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, Eroğlu'na otelde şiddet uygulayan Karadeniz hakkında iddianame düzenlendi. Karadeniz hakkında tehdit ve yaralama suçlamalarından 4,5 yıla kadar hapsi istendi.

aleyne-eroglu.jpg

KÜFÜRLER İDDİANAME DE YER ALDI

Hazırlanan iddianamede, eski sevgili olan tarafların alacak verecek meselesi yüzünden önce telefon sonra yüz yüze tartıştıkları ve darp olayının yaşandığı belirtildi.

Şikayetçi olan Eroğlu ifadesinde, Karadeniz'den yaklaşık 1 ay önce ayrıldığını belirterek "Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım.

batuhan-karadeniz.jpg

Eroğlu'nun iddianamede yer alan ifadeleri şöyle:

"21 Mart'ta 04.00'te Batuhan sosyal medyadan canlı yayın açtı. Ben de bulunduğu otele paramı istemek için gittim'' demişti. Eroğlu, yaşadığı şiddeti 'Kapıyı çaldım, açtı. Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı' diyerek parasını alamadığını söylemişti. Şikâyet üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Hazırlanan iddianamede, eski sevgili olan tarafların alacak verecek meselesi yüzünden önce telefon sonra yüz yüze tartıştıkları ve darp olayının yaşandığı belirtildi."

aleyna-eroglu.webp

Batuhan Karadeniz'in çeşitli tarihlerde WhatsApp üzerinden küfürler ederek "Kahpe, o..." şeklinde kelimeler sarf ettiği anlatıldı. Küfür içerikli tehdit mesajları da iddianamede yer aldı.

Etiketler :