'Kadın kılığında okul çevresinde dolaşan kişi' kenti ayağa kaldırdı! Valilik açıklama yaptı

'Kadın kılığında okul çevresinde dolaşan kişi' kenti ayağa kaldırdı! Valilik açıklama yaptı
Burdur Valiliği, sosyal medyada bir erkeğin kadın kılığına girip okul çıkışlarında çocukların yanında dolaştığını gösteren paylaşımlar üzerine İl Emniyet Müdürlüğü'nce çalışma başlatıldığını duyurdu. Görüntülerdeki Skişinin psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığı açıklandı.

Burdur Valiliği, kadın kılığında okul çevresinde dolaştığı öne sürülen bir kişinin psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığını duyurdu.

dha-43410-1.jpg

Valilikten yapılan açıklamada, sosyal medyada bir erkeğin kadın kılığına girip okul çıkışlarında çocukların yanında dolaştığı paylaşımları üzerine İl Emniyet Müdürlüğünce çalışma başlatıldığı ifade edildi.

dha-43410-2.jpg

Kişinin H.Ç. olduğunun tespit edildiği belirtilen açıklamada, "Şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmış. Yapılan görüşmede psikolojik rahatsızlığı olduğu değerlendirilmesi üzerine gerekli tedavi işlemleri için İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinesinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek hastaneye yatışı sağlanmıştır" ifadesi kullanıldı.

kadin-kiliginda-dolasan-adam-yakalandi-1713716258.webp

Kaynak:AA