İstanbul ve İzmir'in ardından Aydın'da da askıda fatura uygulaması başlıyor

İstanbul ve İzmir'in ardından Aydın'da da askıda fatura uygulaması başlıyor

Coronavirüs salgını ile birlikte ekonomik açıdan zor durumda kalan vatandaşlar için İstanbul ve İzmir'de başlatılan 'Askıda fatura' uygulaması Aydın'da da başlatıldı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Belediye Meclisi Olağanüstü Toplantısında yaptığı açıklamada yarından itibaren "Askıda Fatura" uygulamasının başlanacağını duyurdu.

Aydın'da da 13 Mayıs'tan itibaren başlayacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, uygulamanın tüm Türkiye'ye yayılması dileğinde bulundu. Başkan Çerçioğlu, coronavirüs salgını ile mücadelenin devam ettiğini belirterek, şunları söyledi: 

"Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Dayanışmamızı büyütmek ve yardımlaşmamızı arttırmak adına yarından itibaren, 'Askıda Fatura' uygulamamızı başlatıyoruz.  Bu uygulama ile Aydın'daki ve Aydın'ın dışındaki hayırsever vatandaşlarımız, ihtiyaç sahiplerine destekte bulunarak, birlik ve beraberliğimize daha da anlam katacağını düşünüyorum. İyilik bulaşıcıdır, İstanbul'dan Aydın'a, Aydın'dan tüm Türkiye'ye yayılacağını ümit ediyorum."