Haluk Levent: 'Öldürmeden önce iki kelime konuştursalardı'

Haluk Levent: 'Öldürmeden önce iki kelime konuştursalardı'
'Üçlü Pürüz' filminin galası, önceki akşam gerçekleşti. Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Haluk Levent, esprili açıklamalarıyla dikkat çekti.

Başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, komedi filmi 'Üçlü Pürüz'ün galası önceki akşam gerçekleşti. 18 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmin galasına; Cihangir Ceyhan, Ceylan Ertem, Zara, Murat Akkoyunlu, Ferit Aktuğ, Onur Buldu, Sarp Apak, Aslıhan Kapanşahin, Yeliz Kuvancı, Ufuk Bayraktar, Sadi Celil Cengiz, Şilan Makal, Eylem Şenkal, Barış Yıldız ve Orçun Kaptan gibi ünlü isimler katıldı.

Haluk Levent'in ise kendisini canlandırdığı 'Üçlü Pürüz'ün galasına film ekibi tam kadro katıldı.

haluk-levent-7.jpg

Gösterim öncesi kırmızı halıda basın mensuplarının karşısına çıkan ekip, iddialı bir komedi filmine imza attıklarını belirterek herkesi sinema salonlarına davet etti.

Filmde konuk oyuncu olarak rol alan Haluk Levent, karakterinin öldürüldüğünü esprili bir dille anlattı:

"Biliyorsunuz çok kötü günler geçirdik. Şu iki aylık dönem içinde deprem bölgesine çok büyük destekleri olan bir yapım şirketi vardı; Aytaç Medya. Çocuklar için 50 milyon liralık kırtasiye malzemesi, bunun yanında onlarca konteyner yardımda bulundular. Ben de dedim ki; madem öyle, ben de sizin filminizde küçük bir rol alacağım. Küçük ama benim açımdan çok iyi bir rol değildi. Çünkü beni öldürüyorlar. Ben, üç dakika bile olsa oyunculuk kabiliyetimi göstermek için geldim. Gelecekte ne kadar iyi bir oyuncu olacağımı da gösterebileceğimi düşündüm. Hemen beni öldürdüler. Tam oynayacakken öldürdüler. Şaka bir yana, toplumumuzun gülmeye ihtiyacı var. Yolu bahtı açık olsun."

3584615-14ba4bb88f2213347b3a4f7229e82136-1366x1366.webp

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Haluk Levent, 'İlk filminiz mi?' sorusuna da esprili bir yanıt verdi:

"İlk oynayamadığım film diyebilirim. Fırsat verilebilirdi, teessüf ediyorum. Öldürmeden önce iki kelime konuştursalardı. Olmadı yani. Ama olsun. Dediğim gibi gönül borcum var Aytaç Medya’ya. Gelir oynarım dedim, oynatmadan öldürüp yolladılar. Galiba o ışığı göremediler."