Feci Kazada Ölenler Nazilli'de Defnedildi

Denizli'de dün sabah gerçekleşen trafik kazasında aynı aileden hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi bugün Nazilli'de defnedildi.Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne tedavi olmak için giden Nazillili aile, dün dönüş...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Feci Kazada Ölenler Nazilli'de Defnedildi

Denizli'de dün sabah gerçekleşen trafik kazasında aynı aileden hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi bugün Nazilli'de defnedildi.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne tedavi olmak için giden Nazillili aile, dün dönüş yolunda trafik kazası geçirmişti. Aynı aileden hayatını kaybeden, Baba Durmuş Ak ile oğlu Mevlüt Ak ve eşi Sevgi Ak'ın cenazeleri, bugün Nazilli'de öğle namazına müteakip kılınan namaz sonrası Eğriboyun Mezarlığı'nda defnedildi.

Kaza esnasında aracı kullanan 28 yaşındaki Kazım Ak'ın yoğun bakımda tedavi edildiği öğrenildi. Kazada olay yerinde hayatını kaybeden Durmuş Ak, Mevlüt Ak, Sevgi Ak'ın cenaze namazları öğle namazına müteakip Yıldıztepe Camii'de kılındı. Cenaze namazına Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP Meclis Üyesi Hulki Karakaya, Nazilli Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nevzat İzgü ve vatandaşlar katıldı. Cenaze namazı sonrası 3 cenaze Eğriboyun Mezarlığı'nda defnedildi. Mezarlığa gelen ailenin yakınları, Kur'an-ı Kerim okunduğu sırada göz yaşlarını tutamadı. Hayatını kaybeden 3 kişinin akrabası olan bir polis memuruna moral vermek için Nazilli Asayiş Şube Büro Amiri Erdal Sağlam ve mesai arkadaşları da mezarlıktaki defin törenine geldi. Mezarlığa, Nazilli Emniyeti adına da siyah bir çelenk gönderildi.

Denizli’de dün sabah saatlerinde İzmir istikametine doğru giden Selim Şaş idaresindeki 20 BAD 52 plakalı araç, Nazilli istikametine giden 09 NZ 594 plakalı araca çarpmıştı. Çarpmanın etkisiyle araçlar savrulurken, 09 NZ 594 plakalı araç, yol kenarına çarparak durabilmiş, kazada Nazilli'de ikamet eden Sevgi Ak (58), Durmuş Ak (86) ve Mevlüt Ak (64) olay yerinde hayatını kaybetmişlerdi.