Binali Yıldırım'dan Baykal ziyareti açıklaması

TBMM Başkanı ve AKP İstanbul adayı Binali Yıldırım, cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Yıldırım, 'Şu ana kadar açıklanan iki aday var. Birisi Cumhur İttifakı'nın diğeri de diğer ittifakın adayı Ekrem İmamoğlu

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Binali Yıldırım'dan Baykal ziyareti açıklaması

TBMM Başkanı ve AKP İstanbul adayı Binali Yıldırım, cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Yıldırım, 'Şu ana kadar açıklanan iki aday var. Birisi Cumhur İttifakı'nın diğeri de diğer ittifakın adayı Ekrem İmamoğlu. Kendisine hayırlı olsun diyorum. Başarılar diliyorum."' dedi.

Cumhur İttifakı olarak bu seçimlere giriyoruz. Cumhur İttifakı teröre bölücülüğe karşı bu mübarek yurdu her türlü fitneden kurtarmanın adıdır.

Şimdi yerel seçimlerde de İstanbul'da ve diğer illerimizde halkımıza hizmet için bu yola çıkmış bulunuyoruz.

SORU CEVAP

-İSTANBUL PROJELERİNİ NE ZAMAN AÇIKLAYACAKSINIZ

İnşallah İstanbullulara sadece hizmet değil, İstanbulluların gönlüne girmeyi, İstanbulluları da abad etmeyi şahsım ve arkadaşlarım adına vadediyorum.

İstanbul projeleriyle ilgili 7 Ocak Pazartesi günü basınla bir değerlendirme, tanışma toplantısı yapacağız. Orada projelerimizin ipuçlarını vereceğiz. 15 Ocak'tan itibaren de yoğun bir şekilde ilçe belediye başkan adaylarımız, biz İstanbul ile ilgili projelerimizi, önerilerimizi ve İstanbulluların bizden beklediklerini kapsamlı bir şekilde çeşitli vesilelerle duyuracağız.

Bu süreçte önemli olan konuşmak değil, dinlemek olacak. Vatandaşı dinleyeceğiz, İstanbul’un her mahallesinde, ilçesinde…

-CHP'NİN ADAYI EKREM İMAMOĞLU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Partiler tarafından açıklanan iki aday var. Kendisine hayırlı olsun diyorum başarılar diliyorum.

BAYKAL ZİYARETİ

Sayın Baykal'ı ziyaret ettim. Zihinsel fonksiyonları yerinde. Çok moralli buldum. Çok güzel karşıladı. kendisine acil şifalar diliyorum.