Beyoğlu Sineması'ndan duyuru

Beyoğlu Sineması'ndan duyuru

Beyoğlu Sineması "İstanbul’un kalbindeki sinemamızın ekonomik anlamda daha fazla hasar görmemesi adına, filme kısa bir ara veriyoruz" dedi.

Beyoğlu Sineması, yayınladığı duyuru ile “Gerekli koşullar yeniden oluşana dek sinemamızın kapılarını kapatıyoruz” dedi.

Beyoğlu Sineması Twiter hesabından yapılan paylaşım şöyle:

"Malumunuz, dünyadaki bütün sinema salonları ne zaman sonlanacağını öngöremediğimiz bir belirsizlik halinin içinde. Artan vaka sayıları, değişen vizyon tarihleri, ertelenen filmler, sektörün bu koşullarda canlı kalabilmek amacıyla dijital platformlara yönelmesi ve bunlar gibi pek çok sebep Beyoğlu Sineması’nı da ekonomik problemlerin içine bıraktı. İstanbul’un kalbindeki sinemamızın ekonomik anlamda daha fazla hasar görmemesi adına, filme kısa bir ara veriyor; gerekli koşullar yeniden oluşana dek sinemamızın kapılarını kapatıyoruz.

Kapalı kaldığımız süreçte her hafta planlayacağımız en az bir özel gösterimle sizi perdemizle tekrar buluşturmaya, dijital mecralarda faal olmaya, takipçilerimizle aramızdaki sinema sohbetini ihmal etmemeye özen göstereceğiz."