Astrolog, Eylül 2023'te nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı...Her burç için Eylül 2023 yorumları

Astrolog, Eylül 2023'te nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı...Her burç için Eylül 2023  yorumları
Gökyüzünde hâlâ Merkür gerilemesi ve Venüs gerilemesi var, bu da geçmiş işlerin tamamlanmasına, ortaklar ve sevdiklerinizle olan anlaşmazlıkların çözümüne katkıda bulunacak. Genel astrolojik eğilimler Eylül ayında, Mars gezegeni Ağustos ayının sonunda Terazi burcuna girdi ve bu nedenle vakaların çözümünde diplomaside bir artış bekleyebiliriz. İnsanlar etkileşime girmeye daha yatkın olacaklar.

Jüpiter gezegeni 4 Eylül'de geri hareketine başlayacak ve 2023 yılı sonuna kadar geri harekette kalacak. Bu zamanda birçok kişi değerlerini, tutumlarını ve ideallerini yeniden gözden geçirecek. Bu dönemde aşırı özgüven ve gösterişten kaçınmak, tembellikle mücadele etmek önemlidir. Tam tersine önemli konuları düşünmeye, manevi arayışlara zaman ayırmanız gerekiyor. Jüpiter refah ve mutluluk gezegeni olarak kabul edilir ve bu nedenle kesinlikle sıkı çalışmayı ve hedefe doğru yavaş ilerlemeyi teşvik edecektir.
15 Eylül'de Başak burcunda güncel günlük olayların çözülmesine yardımcı olacak yeniayı bekliyoruz. Yeni projeler ve büyük ölçekli vakalar üstlenmemek, planlama yapmak daha iyidir.
29 Eylül'de Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Koç, Aslan ve Yay için psiko-duygusal yeniden başlatma mümkündür. Bu işaretler aşırı öfke nedeniyle karlı fırsatları kaçırmamaya dikkat etmelidir.

HER BURÇ İÇİN EYLÜL 2023 BURÇLARI


Koç

koc.jpg
Eylül ayında kendinden şüphe duyacak Koç çünkü artık durumun efendisi değil, belirli anlaşmalara bağlı değişken ruh halinizde, dengesiz mali durumunuzda ve(boğaz, cilt, sindirim, böbrekler, yumurtalıklar, tiroid bezi vb.) organlarda sorunlar yaşayayabilirsiniz. . Bu nedenle Eylül ayında konfor alanını terk etmek, kendinizi dışarıdan gözlemlemek ve kendi özgür iradenizle kendinizden çok başkaları hakkında düşünmek daha iyidir.. Ve eğer ikincil rolleri kabul ederseniz, görevleri paylaşmayı, ittifak kurmayı öğrenin. Birinin yerini almayı ya da değiştirilmeyi kabul edin, o zaman sonunda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Ayrıca bütçeyi yeniden dağıtmaya odaklanın, diyetinizi değiştirin, fiziksel kondisyona dikkat edin.

Boğa

boga-2.jpg
Eylül ayında farklı hissedeceksiniz: Kader sizin yaşam tarzınızı, dünya görüşünüzü veya görünümünüzü değiştirmeye itecek. Bu, başkalarına size kayıtsız kalmamaları için bir neden verecektir, belki de siz, kendinizin fark etmediğiniz çok cesur davranışlarla bunu kışkırtacaksınız. Ya da başkalarının sizi kıskanmalarına, tercih edilmenize neden olacak başka durumlar da olacaktır. Bu, yetkililerle veya arkadaşlarla çatışmalara yol açabilir. Boğa burcu, kendinize düşman olmayın - kendi yönünüze kızmayın, daha az övünmeyin, ihmalkar davranmayın. Para harcayın ancak birine bir şeyi kanıtlamak için para harcamayın. Tükenmişseniz tatile çıkın. Ayaklarınızın altına bakın ve dikkatli olun.

İkizler

ikizler.jpg
İkizler, Eylül ayında sizi birçok içgörü, daha önce etkileşime girdiğiniz insanlarla iletişim kurma, çözülmemiş zorlukları çözme fırsatı bekliyor. Bu, rahatlamak veya olumlu ilgiyi kendinize çekmek için iyi bir zamandır. Daha çok seyahat edin ve çeşitli etkinliklere katılın, bireysel iletişimi toplu iletişime tercih edin, kendiniz ve sevdikleriniz hakkında daha çok düşünün. Ancak çekici bir parlaklığa kanmanın tehlikesi büyüktür. Eylül ayının sonlarına doğru bu cazibe azalacak ve önünüzde kasvetli beklentiler ve açık boşluklar belirecek. Bunun olmasını önlemek için, kapatılmamış tüm sorunları bağımsız olarak ortaya çıkarmaya çalışın ve bunlar üzerinde çalışın. Her şey doğru yapılırsa Eylül ayının ikinci yarısında hem ortaklarla ilişkilerde hem de finansal anlamda iyileşmeler bekleniyor.

Yengeç

yengec.jpg
Eylül ayının ilk yarısında Nisan-Mayıs aylarındki duruma, aynı kişilere, sorunlara, yerlere ve durumlara geri dönerek bunların yeniden düşünülmesine veya düzeltilmesine olanak tanıyacak. Mali fırsatlar veya ilişkiler Yengeç burcundan uzaklaşıyor.Eylül ayında para veya ortaklar parmaklarınızın arasından kayabilir ancak kendinize ve başkalarına karşı samimi olun, yüz üstü çamura düşmeyin çünkü size özgü olmayan bir iç duygusal denge oluşturmanız gerekecek. Ve para konusunda da umutsuzluğa kapılmamalısınız çünkü gereksiz her şeyi satmak mümkün olacak. Eylül ayındaki yaşam tarzındaki değişiklikler, çeşitli etkinliklere katılım, seyahat etme ve başkalarına yardım etme son derece memnuniyetle karşılanacaktır. Sağlığınıza ve sevdiklerinizin sağlığına dikkat etmek, dikkatli olmak önemlidir ve zamanında kurtulmazsanız bir araba veya ekipman da arızalanabilir.

Aslan

aslan.jpg
Eylül ayının ilk yarısında pek çok beklenmedik, spontane geri dönüşler ve dejavu bulacaksınız. Eski fikirler, durumlar, tanıdıklar ve hatta sorunlar aniden aklınıza gelecektir. Sevdiklerinizin hayatlarında kaderin çeşitli tersine dönüşlerine tanık olabilirsiniz ancak bunların hepsi sizin lehinize olacaktır. İlişkiler veya mali konular hakkındaki görüşlerinizi değiştirebilirsiniz ve bu, size güvenenlerin gelecekteki seçimini belirleyecektir. Eylül ayında, bir anlaşma yoluyla, bir ittifak veya bir üçgen oluşturarak çıkmazdan çıkmanın bir yolunu bulacaksınızve bu pek çok olumlu duyguyu beraberinde getirecek ve finansal olarak bile lehinize sonuçlanacaktır. Ayrıca ev aletlerinden gayrimenkul veya mücevherlere kadar çeşitli değerli eşyalar edinmek için de harika bir zamandır. Görünümünüzü iyileştirerek başkalarının gözünde kendi değerinizi artırın. Fedakarlığı da içerecek şekilde, başkalarına karşı sorumluluk adına kişinin kendi çıkarlarını feda etmesi faydalıdır.


Başak

basak.jpg
Eylül ayı başlarında akrabalarınız / komşularınızla aranızda gerginlik yaşayıp bazıları hakkında acı gerçeği öğreneceksiniz. Birlikte mümkün olduğunca az zaman geçirin ve bir daha karşılaşmayın. Ama sonra gelecekteki sorunlar hakkında endişelenmeyi bırakacak, onları bırakacak ve rahatlamanıza izin verecek, kendinize ve sevdiklerinize, geçmişe, eğlenceye ve mümkün olan her şekilde eğlenilmesi gereken hobilere zaman ayıracaksınız. . Artık kendi düşüncelerinizin ve konumunuzun efendisisiniz, bu yüzden onu kullanın, her şey yalnızca size ve olumlu düşünceye bağlıdır. Bu arada, ilişkiler gibi mali durum da sizin lehinize gelişiyor, büyük ölçekli bir şeyin parçası olabilecek veya etkinizi genişletebileceksiniz, bu da başkalarından çok fazla tahrişe, kıskançlığa veya takıntılı ilgiye neden olacak.. Eylül ayının sonunda bazı suçlamalar size aktarılabilir, bu nedenle bir mazeret stoklayın.


Terazi

terazi.jpg
Eylül ayında ilişkinizi, yaşam tarzınızı veya bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. En iyi nasıl ilerleyeceğinize dair bir seçimle karşı karşıya kalacaksınız. Her şeyin bir anda yürümeyeceğini, bir şeyleri feda etmeniz gerekeceğini unutmayın. Bir karar verirken acele etmemeye çalışın, her şeyi dikkatlice tartın. Eylül ayında hem ilişkilerde hem de işteki gelişmelerin hızı ve kalitesi büyük ölçüde size ve seçiminize bağlı olacaktır. Biriyle rollerinizi değiştirmek zorunda kalacaksınız ve yetki verme yeteneği konumunuzu güçlendirecektir. Aynı zamanda hem yaralanmalara dikkat!. Başkalarının ilişkilerinde yanlış anlaşılmalara neden olabilirsiniz. Sevgili değil, bilge hakem rolünü üstlenip tarafları barıştırmaya çalışmayın. Provokasyon son zamanlarda göbek adınız ve Eylül ayında özellikle, bu nedenle kötü niyetli kişilerle çatışmalardan kaçınmak için yeteneklerinizle övünmemek daha iyidir. Zanaat yapmaya zaman ayırın ve çok fazla güzellik yaratabilirsiniz.


Akrep

akrep.jpg
Akrep, Eylül ayında mükemmeliyetçiliğiniz ölçeğin dışına çıkacak, güzel, eşit ve simetrik bir şekilde ortaya çıkmak için onları ne kadar yeniden yapmanız gerekse de birçok soruyu mükemmelliğe doğru bilemek isteyeceksiniz. Mali alandaki ve düzenlemelerdeki değişiklikler nedeniyle seyahat, bağlantılar, hizmetler, iş veya eğitimle ilgili fikrinizi veya planlarınızı değiştirmeniz gerekecek. Bu, çok fazla kızgınlığa neden olabilir, insanlar sizin haksız olduğunuzu düşünecek. Ayrıca, bağlı kalacağınız eylemleri veya seçimleriyle bağlantılı olarak belirli bii hakkındaki fikrinizi de değiştireceksiniz böylece konumunuzu güçlendirme fırsatına sahip olacaksınız. Eylül ayında aniden ortaya çıkan sorunlar para veya ortaklık yoluyla kolaylıkla çözülebilir. Eylül ayının sonuna doğru sizi herhangi bir şekilde rahatsız eden herkes gözden kaybolacak, iç dengenizi hissedeceksiniz.


Yay

yay.jpg
Eylül ayında belirsizlik içinde kalacaksınız ve sonunda hareketin yönünü daha aktif bir yaşam tarzı ve uzun süren sorunlara radikal bir çözüm lehine değiştirmek zorunda kalacaksınız.. Eylül ayında insanlar üzerinde sakinleştirici bir etkiniz var ve her türlü anlaşmazlığı çözebiliyorsunuz. Etki seviyeniz derinleşir, insanlar size daha çok saygı duymaya, daha çok güvenmeye başlar. Arabaları ve aletleri iyileştirmek için, bir şeyler edinmek için iyi bir dönem... ancak mobilyalara, tabaklara, kıyafetlere daha dikkatli olmanız gerekiyor, onlara zarar verebilirsiniz. Hızlı, kısa vadeli kazançları tercih edin.


Oğlak

oglak.jpg
Oğlaklar , Eylül ayında ara sıra elinizden kaçacak olan geçmişe dönmeye çalışacaksınız.ancak başarılı olmayabilir sadece deneyiminizi derinleştirbilirsiniz. Zaten biriken fırsatlar, uzun zamandır planladıkları şeyin uygulanmasına veya yeniden yapılmasına yardımcı olacaktır. Ancak her şeye yetecek kadar enerjiniz olmayabilir, etrafınıza pasif saldırganlık yaymamak için tek başına iletişime ara vermek önemlidir. Randevulara çıkmak, sağlığınıza ve görünümünüze dikkat etmek, spor yapmak, her bakımdan zafer için mücadele etmek için iyi bir zaman.. Ayrıca hasarlı eşyaları atma zamanı.


Kova

kova.jpg
Eylül ayının ilk yarısında para veya ilişkiler yüzünden anlaşmaların, temasların bozulması mümkün olduğu gibi zehirlenme veya hastalık nedeniyle hayvanların kaybolma riski de vardır. Olanlar sizi yalnızlığa sürükleyebilir , bu nedenle sorun olması durumunda bilge kişilerden tavsiye almak önemlidir ve olumsuz duyguları yenmek için yolculuğa çıkmak daha iyidir. Ayrıca özgürlüğe, yalnızlığa veya genişlemeye acil bir ihtiyaç hissedebilir, kendinizi yeniden düşünmek için nostaljik olarak hoş bir duruma dönebilirsiniz.


Balık

balik.jpg
Eylül ayınında kalpleri kırılıp hem dış olaylardan hem de iç çelişkilerden üzülebilirler, bu da başkalarına karşı empatinin azalması nedeniyle çatışmalarla sonuçlanabilir. Bu nedenle evde sevdiklerinizle da vakit geçirmek, aktif bir yaşam tarzı sürdürmek, daha çok çalışmak, çeşitli etkinliklere katılmak ve seyahat etmek gerektirir... Ayrıca daha bilge insanların tavsiyelerini dinlemeyi de unutmayın çünkü sadece kendi sezginiz başarısız olur. Arkanızda bazı ortaklar size karşı birleşerek, gizli manipülasyonlarla sizi kendi istemediğiniz şekilde hareket etmeye mecbur edebilirler. Eylül ayında parayla ilgili sorunlar nedeniyle lojistikte sıkıntılar yaşanıyor, faturalar, belgeler, bağlantılar ve bağlantılar kopuyor. Son sırada olanlara öncelik vermeli ve ortaya çıkan sorunları acilen çözmelisiinz.

Etiketler :