Zeydan Karalar'dan 'şehit eşini kovdu' iftirasına videolu cevap

Yandaş medya CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar'ın 'şehit eşini salondan kovduğu' iftirasını atmıştı. Karalar, sosyal medya üzerinden videolu yanıt verdi.

Yandaş medyanın 31 Mart yerel seçimleri öncesinde karalama kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor.

Son olarak CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar'ın 'şehit eşini salondan kovduğu' iftirasını atan yandaş medya, Karalar tarafından sosyal medya üzerinden eleştirildi.

Karalar kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Şehit ailemizin salondan kovulduğu iddiası kurgulanmış bir yalandır. Dün üzüntü verici bir provakasyonla daha karşılaştım. Şahsıma ve kıymetli şehit yakınlarına hakaret ve saygısızlık yapıldı. Önce terör örgütüyle işbirliği ile itham edildim.

Sonrasında da bağırıp çağırıp masa yıkmak ve salonu terk etmek suretiyle, bu devletin belediye başkanına ve orada bulunan bütün şehit ailelerine hakaret edildi. Olayın gerçeği ve bana karşı kurulan komplo, sizinle paylaştığım montajsız videoda açıkça görülmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımıza montajlı görüntüler izleten bütün kanalları yargıya intikal ettiriyorum. Tüm şehit yakınlarının acısı acımızdır. İnsanların acılarını; siyasi birtakım menfaatlerine alet etmeye çalışan vicdansız kişiler haricinde, hiç kimseye kırgınlığım yoktur."

Etiketler :