Saadet Partisi'nden çekilen adaylarına ilişkin açıklama

Saadet Partisi'nden çekilen adaylarına ilişkin açıklama
Saadet Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Hasan Bitmez, Elmadağ Belediye Başkan Adayı Nuri Yurdakul'un istifasına ilişkin açıklama yaptı.

Saadet Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Hasan Bitmez, Elmadağ Belediye Başkan Adayı Nuri Yurdakul'un istifa etmesi ile ilgili önemli açıklamada bulundu.

Bitmez, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında "Teşkilatlarımız ve adaylarımız üzerinde iftira, tehdit, teklif, şantaj, yıldırma ve baskıları devam ediyor. İktidar ne yaparsa yapsın milletimiz gerçeğin farkındadır. "Yapılan bu saldırılara milletimiz en güzel cevabı sandıkta verecektir." ifadelerine yer verdi.

Açıklama şöyle devam etti; "İktidarın seçim süreci başladığı andan itibaren teşkilatlarımız ve adaylarımız üzerinde iftira, tehdit, teklif, şantaj, yıldırma ve baskıları devam ediyor. İktidar ne yaparsa yapsın milletimiz gerçeğin farkındadır.

Elmadağ dâhil Türkiye’nin bütün seçim bölgelerinde oy pusulasında 1. sırada Saadet Partisi’nin adı ve amblemi çıkacaktır. Yapılan bu saldırılara milletimiz en güzel cevabı sandıkta verecektir."