Yumruk şeklinizin kişiliğinizin bir başka yönünü ortaya çıkardığını biliyor muydunuz?

Yumruk şeklinizin kişiliğinizin bir başka yönünü ortaya çıkardığını biliyor muydunuz?
Biz insanlar farklı jest ve mimiklerle iletişim kurarız, doğrusu kendimizi bu şekilde ifade ederiz. Buna “Kinetik” adı verilir. Bir insanın oturuş şekli ya da bir olaydan geri çekiliş şekli de yine onun kişiliğini bize gösterir. Yumruğun kapanması ve kapanma tipi kişiliğinizle ilgili bazı şeyler gösterebilir.

Kişiliğinizle ilgili size bilmediklerinizi yumruğunuzun şeklinin nasıl anlattığını öğrenin. Şimdi elinizi yumruk şekline getirin ve hangi tür yumruk türünün kişiliğinize en uygun olduğunu bulmaya çalışınız!

Bir düş kırıklığı olayı içerisinde yumruğumuzu sıkma eğilimi gösterebiliriz. Bir “Taş, Kağıt, Makas” oynama sırasında “taş” yapmak için bir adet yumruk şekli yapabiliriz. Yemek alışkanlığının ortaya çıkması gibi, yine yaptığınız yumruk şekli de kişiliğinizle ilgili birçok şey ifade edebilir. Başparmağınızın bir tane yumrukta ulaşabileceği kısıtlı sayıda yer bulunduğundan, gerçekten yalnızca üç farklı tipde yumruk kişiliği bulunur.

Bir kişi ile ilgili fazlaca bilgi almak için birazcık gözlem yapmak yeterli olacaktır. Beden dili, karşıdaki insanın içsel olarak benliği ile ilgili birçok şey ortaya koyar ve bu kişilerle iletişim kurma konusunda iyi bir metot bulmanız için size yardım eder. Tıpkı tırnak, dudak ve yüz şekliniz gibi tüm bedeniniz size bakan insanlara sizinle ilgili bazı şeyler anlatıyorlar.

Vücudun değişik bölgeleri de kontrol edilerek, bir insanın özelliklerini ve karakterini tanıyabileceğimiz birçok çalışmayla doğrulanmıştır.

Ayak parmaklarınız ya da el falları size sahip olduğunuz kişiliğinizin nasıl olduğunu söylemesi gibi, yumruğunuzun şekli de size kişiliğiniz hakkında farklı şeyleri gösterebilir. Ellerinizin bükülmesi ve parmaklarınızın konumu, kişiliğinizin baskın yönlerini ortaya koyabilir. Haydi 1, 2 ya da 3 arasından nasıl kişilik ile uyum sağladığınızı şimdi öğrenin!