Youtuber Reynmen'den Acun Ilıcalı'ya ret!

Ünlü YouTuber Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş geçtiğimiz günlerde 'Derdim Olsun' şarkısını yayınlamış ve şarkı Türkiye rekorunu kırarak 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Youtuber Reynmen'den Acun Ilıcalı'ya ret!

Ünlü YouTuber Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş geçtiğimiz günlerde 'Derdim Olsun' şarkısını yayınlamış ve şarkı Türkiye rekorunu kırarak 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu. Şarkısını yayınladıktan sonra gündemden düşmeyen Reynmen, Acun Ilıcalı'nın kendisine sunuculuk teklif ettiğini ancak kimsenin adamı olmam diyerek teklifi reddettiği ortaya çıktı.

YouTube'da 3 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ınyayınladığı son video klibi 'Derdim Olsun' ile 83 milyon izlenme oranına ulaşarak kısa zaman içinde rekor kırdı. Aktaş klibiyle ilgili çıkan çalıntı iddialarına da, ''İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan ise çamur atar'' diyerek cevap vermiş ve iddiaları yalanlamıştı.

Gzt'nin haberine göre, Reynmen aynı zamanda Acun Ilıcalı'dan sunuculuk teklifi aldığını ancak reddettiğini açıklamıştı. YouTuber, teklifi reddetmesiyle ilgili ''Kimsenin adamı olmam, birinin adamı olarak konumlanmak istemiyorum'' dedi.

İşlerini başkasına mal etmek istemiyor

Reynmen verdiği bir röportajda Cem Yılmaz'la olan akrabalığından da bahsetti. ''Cem Yılmaz annemin 16 yılda bir görüştüğü kuzeni'' diyen Aktaş sözlerine söyle devam etti, ''Cem Yılmaz dayımın oğlu değil annemin kuzeni. Üstelik annemle de 16 yılda bir kez görüşüyorlar. Yaptığım işlerden haberi yok. 4 - 5 yıldır yaptığım işleri birine mal etmek bana haksızlık değil mi?'' dedi.