Yeniay Koç burcunda! Astroloji neler söylüyor? Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

Yeniay Koç burcunda! Astroloji neler söylüyor? Yeniay burçları nasıl etkileyecek?
21 Mart'ta gerçekleşecek yeniay ile burçlar da farklı bir etkiye giriyor. Koç burcunda oluşacak yeniayın diğer burçlara etkisi ne olacak? Yeniayda gökyüzü neler söylüyor? İşte yeniayda burçları bekleyen gelişmeler...

21 Mart yaşanacak ekinoks ile yeniay da karşılanıyor. Bahar ekinoksu Koç dönencesiyle birlikte yenilikleri de beraberinde getiriyor. İlerleyen dönemde, 3 ay boyunca gökyüzünün seyri değişecek. Geçmişle hesaplaşılacak bu dönemde yeni başlangıçlar devreye giriyor.

Yepyeni bir enerji geliyor. İleriye doğru yol almak için cesur olun. Koç burcunda gerçekleşen yeniayda koçun boynuzları mücadeleyi de devreye sokuyor. Emek verme ve emeklerin meyvelerini toplama dönemine giriyoruz.

astroloji.jpg

Fırsatları kaçırmayın

Yeni yollar bu dönemde açılacak. Ayrılmak, yer değiştirmek, taşınmak, iş değiştirmek, evlenmek, boşanmak gibi yol ayrımları yaşanabilir. Sınırlar aşılıyor. 6. Evde meydana gelen yeniay fiziksel ve ruhsal sağlık sorunları yaratabilir. Yorgun hissedebilirsiniz. Ruhen güçlenmemiz ve kaygılardan arınmak için Yeniay'ın fırsatlarından yararlanmalısınız. Hayallerimizle ilgili beklentiler, kariyerle ilgili hedefler ön planda. Yeni projeler üretilecek, tempo artacak. Sabırlı olmalısınız.

Koç enerjisiyle birlikte bu hafta Plüto Kova burcuna, Mars Yengeç burcuna geçerek bireysel ve toplumsal eylemler oluşuyor. İyi giderken bozulan dengeler Mars enerjisiyle aktif. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli.

Yeniayda yükselen burçta Terazi burcu var. Adil olun, empati kurun, dengeyi sağlayın. Günlük hayatımız, alışkanlıklarımız, çalışma ortamı ve hizmet alıp verdiğimiz her konu hareketli olabilir.

Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunları da gündeme gelebilir. Özellikle kalp, tansiyon, göz, sinir sistemi rahatsızlıkları öne çıkabilir.

Bastırılmış duygular toplumsal düzeyde tepkiler yaratabilir. Özgürlük ve kısıtlanmalara verilen tepkiler artabilir. Ekonomik çalkantılar, siyasi çıkışlar yaşanabilir.

Savaş, doğal afetler, yangınlar, volkanik patlamalar, askeri konular görülebilir. Tarımsal problemler, sağlık ve güvenlik alanları, işçiler, emekliler, memurlarla ilgi konular gündemde olacak. Kadın liderler parlayacak. Seçim sürecine doğru iktidar-muhalefet liderlerinin sözleri artacak.

Yeniayda Ay halen karanlıkta. Yeniayı takip eden birkaç gün içinde Hilal olarak Ay görünür olmaya başlıyor. Niyetler ve olayların netleşmesi için yeniaydan 3-4 gün sonra hilali beklemek belirsizliği yok edecek. Cesur adımlar için önümüzdeki haftayı bekleyin. Riskler fırsata dönüşebilir.

Etiketler :